Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sztetek hova vigyem mt csinalj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atom7230 kérdése:

Sztetek hova vigyem mt csinaljunk?

Figyelt kérdés
4 honapja egyutt vagyunk a bnommel es mindig mikor talalkozunk elmegyunk setalni beszelgetunk ilyesmi, volt mikor elmentunk moziba meg pizzazni is de mar kifogytam az otletekbol hogy mt csinaljunk es nem szeretem ha ezmiatt megunna engem. Sztetek mit kene csinalnunk hova menjunk, vmi olyan helyre vagy olyan dolgot kellene ami nem olyan koltseges?
2011. jún. 23. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, számtalan ötlet van, hány éves vagy?

Most jó idő van:

Strand, sátorozás, piknikezés egy tónál, sportoljatok együtt (tenisz pályán, bowling), menjetek el az állatkertbe,

hegyet mászni (naplemente körül érjetek fel és akkor csillagokat is nézhettek),

ha nem laktok messze a Balatontól hajnalba felültök a vonatra éjszaka hazajöttök,

film nézés az egyikőtöknél,

süssetek vagy főzzetek magatoknak közösen vacsorát vegyél gyertyát és együtt vacsizzatok ez romantikus.

Most szombaton lesz Pesten kapcsolat koncert Ke$ha a fellépő menjetek ki, ha jól emlékszem most lesz a múzeumok éjszakája is.

Ha szerettek utazni akkor vegyél vonat jegyet és menjetek el valami nagyobb városba ami nevezetes.

Társasozzatok, kártyázzatok kettesben vagy hívjátok át a közös haverjaitokat és úgy.

Ha valami még eszembe jut leírom :D

15/L

2011. jún. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
állatkert, vidámpark, jános kórház
2011. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csinálj neki limonádét - Múzeum - cukrászda


Másrészt... Nem hiszem, hogy azért egy veled randizni, mert mindig más helyre viszed. Inkább azért, mert együtt lehettek, és beszélgettek. És ha így van, akkor akár többször is mehettek ugyan oda. Fogtok is, ha sokáig együtt maradtok. Ez így természetes.


23F

2011. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszotokat am 18 eves vagyok a bnom pedig 17 meg nem voltam naluk mert eddig nem akart elvinni hozzajuk merr bonyolult csaladja van es plusz az apjatol is felt engem de mondtam neki h ne feltsen mert nincs miert. De nemsokara be fog mutatni a szuleinek is. Am olyas vmi programokat szeretnek aminel nem kell allandoan fizetni es fizetni szal plilyen bowling meg ilyesmi sztem kizarva esetleg egyszer-egyszer
2011. jún. 23. 13:38
 5/5 Xaba89 ***** válasza:
szobara:))
2011. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!