Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy a párom más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a párom más lányokkal tud facebook-on beszélgetni csak velem nem? Már nem szeret?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 16:36
1 2
 11/15 mimano ***** válasza:
31%
Miért vagy buta?
2011. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 napietus ***** válasza:
66%
talán azért, mert Veled úgyis beszél élőben, míg a taválobb élő ismerősökkel nem.
2011. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 napietus ***** válasza:
100%
egyébként honnan tudod? mert ha onnan, hogy belépkedsz a fiókjába, akkor elég szánalmas vagy :S
2011. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köztem és párom közt 450 km van. Az a csaj akinek irt ő meg ott lakik a másik faluba. Hétfőn mennék hozzá 3 napja de még nem tudom hogy menjek-e.
2011. jún. 22. 19:34
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Először én is azt akartam írni, hogy biztos azért mert veled amúgy is tud beszélni, és azért facebookon nem túl személyes, de így már másabb.

De amúgy telefonan mondjuk fel szokott hívni? Vagy ír sms-t?

Meg ez csak egyszeri eset hogy vele beszélt és közben neked nem írt, vagy máskor is ez van?

Ha sokszor előfordul az nem túl jó, bár engem is zavarna, bár én elég féltékeny típus vagyok, ami nem túl jó, inkább bízz benne. Ha pedig gyanakszol valamire, kérdezz rá. (Bár a bizalmat jobban ajánlom, ez nem hiszem, hogy baj lenne, hogy írt egy lánynak ...feltéve ha nem valami nyomulós duma, dehát csak nem ... :) )

2011. jún. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!