Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha a baratsagbol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a baratsagbol kialakul valami tobb akkor azt lehet folyatni parkapcsolatkent? Es nemvisszahatralni baratsag miatt?

Figyelt kérdés
Nekem mar 2eve van egy baratom fiu akivel mindig mindent megbeszeltunk csajos es pasis ugyet, mindent. Es nemis tetszett nekem soha. Es most nemreg arra jottem ra, hogy nekem o kell, . Es kezdtem tobbet erezni iranta mint baratsaag. Ezek utan kiderult, hogy o is igyvan ezzel. Elore mind2en feltunk mert nemakartuk kockaztatni a baratsagunkat! Es most vegul megis osszejottunk, viszont ma kozolte velem h egy kisidoore legyen vege, mert fel, hogy megszeret es megint pofara esik mint legutobb a masik csajtol, es nemakarja elbaszni a baratsagunkat. Tehat abban maradtunk h atgondolja a dolgokat. SZerintetek ujra kibekulunk?
2011. jún. 22. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Kibékülni biztos kibékültök de hülyeség ez hogy barátság miatt ne ... Most pl: Van két barát (lány fiú) mindent megbeszélnek stb de az egyik többet kezd érezni akkor az már sose lesz jóh barátság mert az egyik szenvedni fog én ienkor ha tetszik a csaj vagy megprobálom vele ha nem akkor probálom elfelejteni ..
2011. jún. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. Én próbáltam már ilyet, és nagyon nem jött be. Ugyanakkor 5 éve a legjobb barátom egy fiú. A kapcsolatunk a párkapcsolat és a barátság mezsgyéjén egyensúlyozik mindig. Néha kicsit erre, néha arra billen. Már nekünk is megfordult a fejünkben, hogy "mi lenne,ha...", de egyelőre nem volt bátorságunk belevágni. Ismerek olyan párokat is, akiknek bejött. De egy biztos, a barátságotok már sosem lesz a régi.
2011. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!