Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányoknak szól: mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak szól: mennyire messzire mennétek el a leendő barátotok tesztelésében?

Figyelt kérdés

milyen "próbákat" kellene kiállna? mi lenne a legmerészebb?

most akár extrémet is hozhattok...

például:

rendőrségi ügy, kamurendőrrel, ahol a lány mondjuk a gyanúsított és tanú vagy... és hogy hogyan döntesz...

vagy...

megtámadják (áltámadás) a csajt ismeretlenek, túlerőben vannak, és a sráct elengedik de a lányt nem... hogy a srác kiáll értetek, vagy sem?

vagy...

a lány szakítani akar a sráccal, mert az apja megfenyegette, hogy ha a sráccal jár, akkor büntetést kap... és akkor beszél-e a srác az apával?

vagy...

a lány haverja ráhajta a lánya (szintén megjátszás), és hogy a srác küzd-e érte, vagy sem...

értitek, igaz?

szóval mi lenne nektek a legdurvább?


2011. jún. 21. 14:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

*a lány haverja ráhajta a lánya (szintén megjátszás), és hogy a srác küzd-e érte, vagy sem


Ez a kedvencem. Hát én bizony nem küzdenék senkiért, ha menni akar, menjen, nem fogom kényszeríteni, hogy velem maradjon, akkor sem, ha baromira bejön. Van szabad akarata, és azt tiszteletben tartom. Ha akar, marad, ha nem akar, megy. Ennyi.

2011. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nevetséges...és szerinted mikor kiderül, hogy csak teszt volt, hogy érezné magát a srác?

Az élet úgyis hoz majd elétek olyan helyzeteket, ahol kiderül milyen a pasi...de nevetséges ilyesmiket csinálni. Ha meg valamiért csalódtál benne, nem egy kiállt próbától jön majd meg a bizalmad...

2011. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha "megrendült benne a bizalmam", vagy "gyanús a viselkedése" akkor vagy szakítok vele, vagy ha ragaszkodok hozzá, és szeretem, akkor megpróbálom megbeszélni vele a dolgot. A jó kapcsolat egyik alapköve a megfelelő kommunikáció, ezért normális kapcsolatokban nincs szükség tesztelgetésre.
2011. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 napietus ***** válasza:
kérdező, ugye Te fiú vagy?
2011. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szerintem sincs értelme a tesztelésnek. Te mit szólnál hozzá, hogyha a párod ilyet csinálna veled?

És miért nem bízol meg benne? Mit csinált?


Amúgy, ha ilyen tesztet csinálsz vele, és nem dob ki, az is elég bizonyíték arra, hogy szeret... de ne próbáld meg, felesleges sebeket okozni a másiknak.

Ha mindenképp tesztelni akarod, mert anélkül képtelen vagy megbízni benne, akkor egyszerűen figyelj oda a gesztusaira. Játszatok! De komolyan, a játék felszabadítja az embert, és nagyon jól megmutatja milyen ember valójában, és hogy viszonyul hozzád.


Saját példával élve: A hétköznapokban, első blikkre barátkozós, viccelődős ember vagyok, aki bárkihez odamegy ismerkedni, általában közvetlen és segítőkész. Ha kezembe adsz egy labdát, nincs az az isten, hogy lepasszoljam másnak. Igazából- és sajnos -szinte képtelen vagyok a csapatjátékra. A barátommal teljesen más: vele képes vagyok összedolgozni, átengedni neki a helyzeteket. Ugyanígy: a hétköznapi közvetlenség egy megjátszott szerep- valójában egyedül szeretek lenni, mérsékelten érdekelnek az emberek- és nem bízok senkiben. A barátomat szeretem, fontos nekem és figyelek rá..


Játszatok!!:)Játszatok bármilyen közösségi játékot, vagy kártyázzatok, strandröpizzetek, teniszezzetek, bármit..teremts bármilyen helyzetet, ahol fel tud(tok) szabadulni.

Az amúgy is jót tesz:)

2011. jún. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!