Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáztam? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Rám mindenki azt mondja, hogy túlságosan büszke és akaratos nő vagyok. De mindig ugy gondoltam, hogy inkább ilyen legyek mint olyan akiből hülyét csinálnak és megaláznak.

Párommal 1 évig voltunk együtt, de mindig az volt a problémája, hogy nem mutatom ki az érzéseimet eléggé, nem imádom, istenítem ahogy ő szeretné ( amugy is hatalmas egoval rendelkezik gondoltam nem kell ehhez még az én dicséretem is) És nem éreztem azt hogy annyira fontos lennék neki, azt éreztem hogy megszerzett együtt vagyunk és kész. Azt gondoltam nem fogom annyira kiadni magam, mert korábban már visszaélt vele. Megbocsátottam olyat amit nem gondoltam volna hogy megtudok stb.

Az a helyzet, hogy közös megegyezéssel szakítottunk, bár inkább nekem volt elegem a „dolgaiból” Mostanában még inkább elhanyagolt, megváltozott. Ennek ugy egy hete. Megtudtam közös ismerősöktől hogy egy ideje feltünt egy levakarhatatlan nő az életében. Haverjának valami ismerőse és teljesen beleesett a „páromban” állítólag folyton zaklatta, hogy ő milyen szerelmes és mindent megadna páromnak és boldoggá tenné stb.stb.


Amióta ezt elmesélték nem térek magamhoz. Lehet, hogy én rontottam el? Ha változtatok lehet még ma is együtt lennénk?


2011. jún. 19. 22:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

ez a vonat elment.


túllépett rajtad és megpróbálta folytatni az életét. barátnőt keresett magának. neked is ezt kéne. túllépni az egészen. még mindig nagyon dühös vagy rá és a jelenlegi barátnőjét is csak tárgynak nevezed. ha most összejönnétek akk is ugyanezzel az indokkal szakitanátok és még jobban fájna a szétválás.

2011. jún. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintetek most hagyjam legyen boldog azzal a másik nővel vagy bármi mással? Jobb lesz neki nélkülem?



Mar megirtuk tobben, hogy igen, igen. Neked is jobb lesz nelkuled. Embereket nem lehet megvaltoztatni.

2011. jún. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!