Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáztam? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Rám mindenki azt mondja, hogy túlságosan büszke és akaratos nő vagyok. De mindig ugy gondoltam, hogy inkább ilyen legyek mint olyan akiből hülyét csinálnak és megaláznak.

Párommal 1 évig voltunk együtt, de mindig az volt a problémája, hogy nem mutatom ki az érzéseimet eléggé, nem imádom, istenítem ahogy ő szeretné ( amugy is hatalmas egoval rendelkezik gondoltam nem kell ehhez még az én dicséretem is) És nem éreztem azt hogy annyira fontos lennék neki, azt éreztem hogy megszerzett együtt vagyunk és kész. Azt gondoltam nem fogom annyira kiadni magam, mert korábban már visszaélt vele. Megbocsátottam olyat amit nem gondoltam volna hogy megtudok stb.

Az a helyzet, hogy közös megegyezéssel szakítottunk, bár inkább nekem volt elegem a „dolgaiból” Mostanában még inkább elhanyagolt, megváltozott. Ennek ugy egy hete. Megtudtam közös ismerősöktől hogy egy ideje feltünt egy levakarhatatlan nő az életében. Haverjának valami ismerőse és teljesen beleesett a „páromban” állítólag folyton zaklatta, hogy ő milyen szerelmes és mindent megadna páromnak és boldoggá tenné stb.stb.


Amióta ezt elmesélték nem térek magamhoz. Lehet, hogy én rontottam el? Ha változtatok lehet még ma is együtt lennénk?


2011. jún. 19. 22:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Mindig ki kell mutatnunk, hogy mit érzünk a màsik irànt. Akkor minek vagyunk együtt, ha ennyit sem teszünk meg egymàsért.

32éves hàzassàg van mögöttünk.

2011. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%

Én fényeztem az én exemnek az egóját,és tudod mi lett a vége? Hogy egy idióta, önbizalom hiányos,megalázott liba lettem mellette. A végén még meg is csalt...

Szerintem nagyon is jól csinálod, hogy kemény vagy, bár talán ebbe is be kell tartani egy bizonyos határt.

A nő meg...semmi. Az exedet talán csak átmenetileg érdekli a rajongás miatt, de idővel baromi unalmassá fog neki válni( már ha egyáltalán tényleg lesz köztük valami)

2011. jún. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem illettetek össze. De jobb, ha azért kimutatod az érzelmeidet, és bizony néha minden pasi szereti, ha dicsérgetik.
2011. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
itt biztos nagy gáz van. ha a kérdező egy anonim oldalon sem meri elmondani h mi történt csak utalgat. elég nehéz így véleményt mondani h te sem mered le írni mi történt. látatlanba ahogy te írtad le te vagy a hibás.
2011. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Mit írjak még le? Szerintem mindent leírtam!
2011. jún. 19. 23:05
 16/22 anonim ***** válasza:

nekem volt elegem a „dolgaiból”



miféle dolgaiból volt eleged? mi rosszat csinált az egóján kívül. csak annyit írtál le h zavar a nagy egója. ha csak ennyi lenne nem idézőjeles dolgokat írtál volna és még sorolhatnám. áh késő van hogy ezt tovább részletezzem ,de remélem érted.

2011. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy megbántam a szakítást. Lehet hogy nekem is változnom kellett volna. Lehet nem illettünk össze, de mégis akartam ezért változnom kellett volna és neki is...

Nem tudom, de azt érzem hogy nem lehet itt még vége, hogy nem lehet csak ennyi az egész. Még nem fogom fel...


Mindenesetre köszönöm a válaszokat!

Összeszedem magam és folytatom az életem!

2011. jún. 19. 23:13
 18/22 A kérdező kommentje:

Az volt a fő probléma, hogy ő nagyon szabadlélek volt, csak magával foglalkozott, nem tudott alkalmazkodni egy kapcsolathoz és még sorolhatnám. Én pedig csak szenvedtem mellette az elején aztán próbáltam irányítgatni, helyes irányba terelni de persze nem lehetett, azt nem hagyta.

Aztán rájött hogy ez nem fog működni így maga kezdett változni. És lehet én hibáztam hogy mindig többet és többet vártam tőle...

2011. jún. 19. 23:15
 19/22 anonim ***** válasza:

"próbáltam irányítgatni, helyes irányba terelni"


pont ma olvastam. neki sikerült írányítgani terelnie a pasiját:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


tanulságos ám ez a két kérdés ha egyszerre nézed őket.

2011. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Hibáztam!:( Ezért érzem ezt, ugy kellett volna szeretnem ahogy van! (Csakhogy ugy nem tudtam)


Szerintetek most hagyjam legyen boldog azzal a másik nővel vagy bármi mással? Jobb lesz neki nélkülem?

2011. jún. 19. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!