Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok biztos az érzéseimben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok biztos az érzéseimben?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve van barátom. Nemrég szakítottunk, mert már nem bírtam h állandóan rajtam csüngött. Állandóan együtt voltunk, mindig ölelgetni, csókolgatni akart. Nem hagyott szinte szabadságot. Amikor szakítottunk ugyan olyan jóba maradtunk. Megbeszéltük h nem beszélünk egy kicsit, nem talizunk.. de valahogy minden nap összefutottunk valahol. Úgy éreztem h túl élném, ha nem lennénk többet egy pár, de nem tudnám elviselni ha mással összejönne. Újra együtt vagyunk. Megbeszéltük hogy nem fog annyira nyaggatni engem, hagy szabadon. De nagyon nehéz mert az én barátaim és az ő barátai ugyanazok, tehát ha kimegyek a haverokkal mindig ott van. Tudom hogy szeretem, de félek h megint befogok sokallni. Nem akarom megbántani, de már nem tudom mit csináljak. Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit kellene tennem?
2011. jún. 19. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Lazulj el, egy kicsit!

Nem kell összenőni mindig!!

Döntsd el, hogy szereted-e vagy sem, ha igen, akkor megbeszéled vele szépen a dolgokat szünet nélkül. Hogy neked most más dolgod van, mást szeretnél. Vagy mi az a program, amihez ő nem jó?? Rázni magad más fiúknak? Gondolom nem, mert ott tényleg nincs értelme a palidnak.

2011. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem más pasiknak akarom rázni magam. Csak szeretnék egy kicsit szabadabb lenni. Hogy ne állandóan egymás nyakán lógjunk.

Én 16 ő 18

2011. jún. 19. 22:26
 4/4 Zekki06 ***** válasza:
figyelj, szerintem jó dolog ha rajtad lóg, abból tudod h biztosan nem csal meg meg nem kavar mással. én pl igényelem a törődést... és szeretek is törődni a párommal (már nincs sajna :( ) szóval addig örülj még rajtad lóg egésznap, ő szerintem így mutatja ki mennyire szeret, ne vedd el tőle ezt az örömöt :)
2011. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!