Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most csak ennyire félek tőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak ennyire félek tőle vagy mivan?

Figyelt kérdés

Megismertem neten egy 19 éves lánnyal, már nagyon régóta ismerjük egymást és naponta beszélünk...már már olyankat ír hogy szüksége van rám, meg hogy rám gondol mindig. Elég messze,200km-re lakik de tervezgetjük a találkozást....DE..ő olyan lány aki még az első csókon sincs túl:)) Ennek felettébb örülök, mert amellett nagyon helyes...DE, én bevallom kicsit félek hogy miről fogunk dumálni, meg h h fogunk találkozni:S

Ez természetes? Vagy csak még nem állok készen egy kapcsolatra? ( még sose volt b.nőm csak alkalmiak:S)


2011. jún. 19. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen ez természetes, főleg hogy csak alkalmi kapcsolataid voltak. :) De ha tényleg egy rendes, aranyos lány akkor találkozz vele szerintem mindenképp. Menjetek fagyizni, üljetek be valahova ebédelni, vagy mozizzatok. De mondjuk első talinál elég ha sétálgattok valami szép, csendes helyen. Hozz fel témát mondjuk a sulival, a jövőbeli terveivel, családjával, sporttal kapcsolatban. Ne aggódj, ha majd már ott lesztek szemtől szembe akkor könnyebben fog menni minden!! :)
2011. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én tervezem az első csókot, mert már ő is szeretné:) Hát, igazából csak egy alkalmi volt szal nem vagyok túl tapasztalt:D
2011. jún. 19. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:
És ez hogy is van? Előre megbeszéltétek hogy csókolózni fogtok? :D :) Amúgy, ha már ezt leírtad akkor sztem megejtheted a csókot is, végül is nincs benne semmi rossz, bajotok nem származhat belőle. :) Majd amikor épp sétáltok meg esetleg fogjátok egymás kezét, akkor állítsd meg, nézz a szemébe és csókold meg finoman, hosszan. :) Én ezt nagyon imádtam régen, mikor egy randi alkalmával a srác így csókolt meg. :) Nagyon szenvedélyes és romantikus volt!
2011. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!