Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek és féltek, MIVAN?

Figyelt kérdés

A lényeg az h a szerelmem 1 másik, idősebb srácot szeret.

Az ilyenek rendszerint megcsalják a lányt egy velük egykorúval.

Féltem a csajt, mert így már nem egy, hanem 2 pasit vesztene el. Mit tegyek ?


2011. júl. 11. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nem törvényszerűség..

Nem biztos, hogy megcsalja az idősebb tag. Ülj le és beszélj a lánnyal, mondd el neki, hogy mit érzel iránta, mennyire fontos. A döntés úgyis az övé..te nagyon nem tehetsz semmit.

2011. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem akarom ezzel idegelni, régebben már mondtam neki, de azért köszi, ez a nem törvényszerű dolog megnyugtatott. :D
2011. júl. 13. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ ki hány éves. A 14-15 éves csajt persze hogy meg fogja csalni egy 18-20 éves.

Ok: Az idősebb fél már többre vágyik, mint ami 14 évesen egészséges.

2011. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egészséges ? Itt már csk azon múlik, h fájna-e neki, a csávó meg valsz gyökér, de most mit tegyek
2011. júl. 28. 19:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Am a srác 17-18 éves
2011. júl. 29. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor még fiatal. 17-18 éves a srác, akkor a csaj mennyi?
2011. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
15 éves, de nem tudom h a srác mennyit ért ehhez, és minden srácnak mondom, ha a sebességet az erővel helyettesítitek (nehéz, de nem lehetetlen) akk nem fáj a csajnak és sokkal jobban élvezi
2011. júl. 30. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!