Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az ilyen lány? Jól teszi vagy nem teszi jól? Vélemény?

Figyelt kérdés

Ha van egy lány aki időnként szeret viccelődni és van egy fiú aki mindent a szívére vesz.


A lány elkezd viccelődni a fiúval,de a fiú nem veszi az adást,hogy csak viccelődésről van szó. Erre a fiú felkapja a vizet,és elkezdi a lányt szidni,hogy milyen h*lye,milyen h*lye p*csa,az anyja micsoda k*rva ,mert aki ilyen gyereket szült az nem lehet több,eltudja képzelni,hogy az apja mi lehet stb.


A lány megfogja magát,megjegyzi és nem felejti el,hogy a fiú miket mondott neki. Minden kapcsolatot megszakít vele és éli az életét tovább,nem is foglalkozik többé a vele. Ám a fiú felkeresi a legjobb barátait,és elkezd faggatózni,hogy mi van a lánnyal,miért szakított meg vele minden kapcsolatot,fel jár-e msn-re stb.. Mert neki hiányzik...


A barátok ezt megmondják a lánynak,hogy kereste az a bizonyos illető,és győzködték,hogy béküljön ki a sráccal.


A lány válasza erre annyi volt,hogy: Én nem foglalkozok olyan emberrel (aki még az olyan poént is a szívére veszi ami nem is volt sértő,de nem is vele volt kapcsolatos)nem hinném,hogy megérdemeltem volna azt,hogy úgy beszéljen velem mint egy kutyával és,hogy szidja a szüleimet.Nem fogok ilyen emberrel foglalkozni és nem is fogok utána futni.Találok majd helyette másik barátot( vagy nem.)Lehet az sokkal normálisabb lesz mint ő. Soha többé nem akarok róla hallani,nagyon megköszönnöm ha nem hoznátok többé szóba..


2011. jún. 19. 04:40
 1/7 A kérdező kommentje:

*megköszönném

-a

2011. jún. 19. 04:42
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Érzéketlen.
2011. jún. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Igaza van, és hülye a srác. :D Egyébként is, hogy jön ahhoz bárki is, hogy más családját szidja. Még, ha jogos, akkor se. Főleg, hogy viccelődik a lány. Tényleg nem tudok mást mondani, mint azt, hogy a fiú volt a hibás, hogy ilyen a viszony. Esetleg, ha nem tetszettek neki a poénok, akkor azt normálisan is lehet közölni. Nem pedig le k*rva anyázni.
2011. jún. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sokszor én sem értem a viccelődést, de akkor sem viselkedem így. Szerintem nagyon is jól teszi a lány. Ha csak barátian viccelődött vele akkor az akkor sem lehetett olyan durva, ha a fiú nem vette a lapot. Nagyon túlreagálta, hogy előjött a krvaanyázással.

Én sem bocsátanék meg, ha ilyeneket vágna a fejemhez. Sz.rnék rá, hogy később megbánta elmehet a francba onnantól rá sem bírnék nézni, felesleges lenne kibékülni sosem lenne már ugyanolyan a kapcsolat.

2011. jún. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Min is "viccelődött" a lány?
2011. jún. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

lány viccelődik ?

ez már itt kamu ...

2011. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy a csaj..én neked adok igazat :-) Kerültem már hasonló szituba,azóta se beszélek a sráccal...
2012. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!