Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék táncolni a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék táncolni a barátnőmnek, de nem tudom hogy mit kellene? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

a barátnőm elég komoly szinten foglalkozik a tánccal,sokszor táncolt már nekem, szinte minden nap táncol otthon is elég szexin...sokszor kért már meg,hogy csatlakozzak.nem mondanám azt hogy két ballábas vagyok,de nem is megy túl profin!valami szexibb táncra gondoltam,de nem tudom hogy hogyan valósítsam meg.linkelnétek valamiféle videót?

lányok nektek tetszene egy ilyen meglepetés?


2011. jún. 18. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. jún. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De mennyire hogy tetszene :))
2011. jún. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
öregem te aztán nagy mázlista vagy ha ilyen csajod van. Én nem táncolnék neki egy személyes táncot hülyén érezném magam... Inkább vele táncolnék egyet, olyat meg lehet rögtönözni.
2011. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát tényleg nagy mákod van :-)


Sok sikert!

2011. jún. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!