Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan elpirulok előtte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan elpirulok előtte pedig nem kéne megtudnia hogy bele vagyok zúgva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval világ életemben pirulós voltam, és most van egy srác aki tetszik nekem, de semmi pénzért nem jönnék vele össze, mert a legjobb barátnőm pasija. Szóval nem mondtam, nem mutattam ki, még msnre se vettem fel pedig barátnőm megadta a címét. Szóval pls ne r*bancozzatok mert nem akarok vele összejönni, csak simán elfelejteni, valahogy...

Viszont ha a közelében vagyok (ami elkerülhetetlen mert egy a társasági körünk..) állandóa elpirulok. Eddig nem vette észre, de előbb utóbb észre fogja venni, amit nagyon nem szeretnék, szóval mit tehetnék ez ellen? :(

Köszönöm a válaszokat előre is. :)

16/L


2011. jún. 18. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

16 évesen én is ilyen voltam,csak a tornatanártol:D

Majd idővel átmegy ez,legfeljebb használj egy kis alapozót,akkor annyira nem feltönő.De az is jó módszer,hogy ha meglátod,gondolj gyorsan valami egyéb dologra,bármire ami nem ő.

2011. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is pirulós fajta vagyok,de a vicc az abban,hogy az enyémet észre is vették és mindig is észre fogják venni.

Sok mindent nem tudsz tenni ez ellen,max megszakítasz a sráccal mindenféle kapcsolatot,amit csak lehetséges..pl.: letiltod msn-ről.

Barátnő pasijával sosem kezdünk,ezt tanuld meg,még akkor sem,ha szakítottak és nincs közöttük semmi,mert az nem barátnőhöz méltó viselkedés akkor sem.Elég,ha belegondolsz,hogy veled történik ez meg.Neked sem esne jól,ha a barátnőd rávetemedne..Bár nem értem miért adta meg barátnőd az msn címét a gyereknek,ha van valami is köztük,de ez már a ti dolgotok:)

2011. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok bocsi rosszul írtam.Szóval azt nem értettem,h a barátnőd mért adta meg a gyerek msn címét neked.:)
2011. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kb. fél éve vannak eggyütt,és egy éve ismerik egymást, szóval isten ments hogy én kikezdjek a sráccal, főleg hogy kb keresztülnéz rajtam a srác szóval nem lehetek neki vmi szipmatikus..csak nehéz.

Csak úgy megadta végülis egy társasági kötbe tartozunk, hogy "ja am a címét még meg se adtam.." Kb. így. De azt már nem mondtam hogy nem vettem fel.

2011. jún. 18. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!