Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység ellen mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Életemben soha nem voltam féltékeny semmire és senkire, de már fél éve járok lassan egy sráccal és még mindig féltékeny vagyok rá. (korábban is volt már barátom, azt hittem majd a kezdeti öröm után úgyis elmúlik, de nem...)

Ráadásul olyanokon kapom magam, hogy ellenőrizgetem ki hívja/ír neki, vagy mit, meg ilyen beteg hülye dolgok, és fogalmam sincs miért csinálom, csak csinálom. Tök szánalmas, de barátom elég titkolózós típus, szóval ha lenne is okom féltékenynek lenni, azt is valszeg el tudná titkolni jól. Nem tudom ilyenkor mivan? Persze semmit sem rovok fel neki, meg nem csinálok jelenetet, úgy teszek mintha semmi se lenne, csak így csendben figyelem, hogy milyen nők vannak körülötte, de ez annyira idegesít, mert szánalmasnak érzem magam...

Valami trükk nincs ez ellen? Vagy saját tapasztalat ami bevált?

20L (24F)


2011. jún. 17. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:

A szerelemnek múlnia keeeeel. S ha múúúlik, akkor fájnia keeeeeel.


amugymeg szard má le ..énis nézegetem a telóját de nem azért mert féltékeny vagyok hanem mert kíváncsi.Beszéld be magadba hogy nemis vagy féltékeny...ennyi:D sry de igy hajnali fél 2kor ennyire futja :D

2011. jún. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez annyira fel tud húzni. Mégis hogy jösztök ti ahhoz, hogy más telefonját nézegessétek. Ez az egyik legnagyobb tahóság.

Egyébként csak saját magadtól tudod abbahagyni. Ha nincs rá okod akkor meg főleg. EGy ok nélkül féltékenykedő barátnőt senki sem visel el hosszútávon és ha emiatt elhagy, az a te hibád lesz.

2011. jún. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jösztök ?:D ugy hogy ő is nézi az enyémet és énis az övét...tud róla , énis tudok , megbeszéljük ENNYIII!!!
2011. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
már 3 éve járunk , az nem elég hosszú táv?:D
2011. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ennek csak egy oka lehet: valamiért azt érzed, hogy nem szeret eléggé. Ennek az okára kell rájönni, hogy ez miért van... talán nem figyel oda rád, nem ad elég szeretetet, vagy nem annyit amennyit te neki? Én is féltékeny voltam az előző barátomra, csődöt is mondott a kapcsolat. Most olyannal vagyok aki szeret és megbecsül. Lám, nem féltékenykedem :D
2011. jún. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 WhiteLabel ***** válasza:
saját tapasztalat ami megállt, hmm, szeretem a barátnőmet és megbízok benne.
2011. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is féltékeny típus vagyok... bár nekem volt is okom...

DE ezzel csak tönkre teszel mindent, olyan hibákat keresel ami nincs is.

ha annyira jó színész akkor bárhogy kutatsz nem találsz semmit, és nem is kell. csak tönkre teszed azokat a pillanatokat amiknek a boldogságról kellene szólnia...

sőőőt csak saját magad mérgezed feleslegesen.


bár jó lenne tudni,h miből fakad a féltékenység, mivel magyarázod, mert ha rájössz annak a gyökerére akkor ott eltudod fojtani vagy vele megbeszélni,h neked mégis mitől lenne könnyebb mind a kettőtök érdekében.


amúgy van egy nagy igazság:

amiről nem tudsz az nem fáj!


és milyen igaz... ne keresd magadnak a fájdalmat !!

2011. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!