Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a féltékenység ellen? :/

Figyelt kérdés

A barátommal már egy ideje együtt vagyunk és nagyon szeretem. Ő is szeret engem, ezt a barátai is megmondták. Viszont mikor facebookon "rátévedek" az üzenőfalára mindig látom, hogy különböző lányok szívecskéket meg ilyen-olyan beceneveket írogatnak neki. Ilyenkor nagyon féltékeny vagyok, és attól félek, hogy valamelyik lány majd elveszi tőlem. :S:(

Mit csináljak, hogy ne legyek ilyen féltékeny? :S

Mert tudom, hogy a túlzott féltékenység nem egészséges.

17/L


2011. júl. 7. 22:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam ilyenekben szenvedni, de nem lehet ellene mit tenni... hagyd elillanni az érzést, ne harcolj ellene, mert akkor csak tovább táplálod. Bízni kell benne! Más megoldás nincs. Az idő majd enyhíti a féltékenységed. De jó tudni! A féltékenység nem más, mint önbizalomhiány, önleértékelés.
2011. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

nyugi én is majd megpusztulok ettől...

...főleg ha olyan válasz megy szivre, ami nekem nem tetszik...

kiborulok, és durcizok... de az a baj, h tudom h szeret és elviseli, és csak azért csinálom még mindig, kihasználom ezen a téren h szeret, és ezen nem tudok változtatni...

viszont már megérett a dolog arra, h még egy becenév, és... teljesen kiakadok...és abba nem lesz köszönet a csaj részéről...=)

20/L

2011. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Irkálj te is szívecskéket...

Én barátomat is környékezik ilyen kis ribancok, marha idegesítőek, exéről nem is beszélve. Neki sose panaszkodj semmi miatt, mert az őrjítő, én ilyen apró jelzésekkel tudattam a környezetével, hogy az enyém és hozzám tartozik.

De amúgy ez se sokat számít, így is látom, hogy epekednek utána, dehát ez van. Szerintem hű hozzám, és szeret úgyhogy sokmást nem tudok tenni. Próbálok nem gondolni erre.

20L

2011. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz csinálni, esetleg barátodnak mondd meg hogy érzed, ő meg beszéljen a lányokkal hogy ne csinálják ezt. Igazad van abban hogy nem jó a túlzott féltékenység, de ez van, egyes embereknek ez jutott sajnos(én is ilyen vagyok,csak én ütök is) :S Legfeljebb annyit teszel hogy nem mutatod ki hogy zavar a dolog, ne kapd fel a vizet egyből, bár szerintem ebben az esetben mindenki berágna. Mondd meg a srácnak hogy mivan, ha meg kis ártatlan dolog miatt lennél féltékeny azt meg tartsd magadban, de ezt most beszéld meg a fiúval
2011. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
beszéltünk már erről, mondta, hogy akkor betiltja az üzenőfalát én persze nem engedtem neki. Miattam olyant ne csináljon amit nem szeretne. :)
2011. júl. 7. 23:02
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg fölösleges aggódni, ha a srác így áll hozzá, ne aggódj, én is egyetértek azzal hogy te is írj szivecskét, vagy valamit, had lássák a ribik hogy ő már foglalt és csak a tiéd
2011. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bocsi,de mivel eléggé bizalmatlan vagyok,én elgondolkodnék azon,hogy mire fel küldenek neki szívecskéket,ha a párod nem ad okot-jelet rá,hogy lehet...FURA...nekem legalábbis
2011. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat! :)

úgy látom nem vagyok egyedül. :)

2011. júl. 7. 23:17
 9/16 anonim ***** válasza:
Talán vannak lány barátai, de az is lehet hogy lányok körében elég népszerű srácról van szó és csak szimplán rászálltak, vagy irigyek,vagy tudják hogy féltékeny a barátnője és ki akarják készíteni, vannak ilyen kígyók, sajnos elég sokan :S
2011. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
oké, hogy a barátai. nekem is vannak fiú barátaim, de egyik üzenőfalára sem irkálok szívecskéket meg nyálas beceneveket. :S
2011. júl. 7. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!