Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miböl lehet tudni, hogy szeret? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja járok a barátommal, és nagyon szeretem. Ö is mindig mondogatja h szeret, de tudom róla hogy elég csajozós, és valahogy nehezen tudom neki elhinni. Már le is feküdtünk. ö 19, én 15 vagyok. Miböl tudom h nem hazudik és nem csak kihasznál? Milyen jelek vannak ilyenkor?
2011. jún. 16. 21:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha meg tudod,hogy mikor hazudik ,mikor nem ...akkor mi a kérdés ..basszus ne húzzál már fel minket :D

Amikor azt mondta neked ,hogy szeret hazudott vagy sem?

Ha ezt tudod...akkor nincs semmi probléma

2011. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
ez eddig megvolt csomószor... ezen kivül?? :)
2011. jún. 16. 22:01
 13/16 anonim ***** válasza:
Simán félrevezethetett. Felépíthetett egy hazudozási stratégiát, hamis nonverbális jeleket alkalmazva. Nem olyan nehéz az... Amennyiben nem fedeztél fel még rajt jeleket, amik arra utalnának, hogy szeret, akkor nem szeret. Ilyen egyszerű.
2011. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nagyon arra hajlok h szeret, de nemvagyok benne biztos és épp ezért kérdezlek meg titeket h mik a jelek. jolvan oké h látom ha hazudik de mivan ha pont tévedek?
2011. jún. 16. 22:06
 15/16 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy ha te nem tudod, akkor mégis ki tudná?

Mert millió(plusz még egy) kérdés van ezen az oldalon ilyenekről, és mindenki azt hiszi, hogy a gép előtt egy Uri Geller, vagy egy Müller Rózsa ül, és majd megmondja, hogy mi van. Hát nem..ezt neked kell megtudni.

Sok szerencsét.:)

2011. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
igen igazad van.. csak gondoltam pár fiu tudja magárol h miket csinál ha szeret egy lányt és mondjuk a kedvében akar járni...(és ezekre a dolgokra vagyok kiváncsi)
2011. jún. 17. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!