Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati válság!? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati válság!? A tanácsotokat kérem!

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már 5 éve együtt vagyunk, volt 1-2 hullámvölgy a kapcsolatunkban, de aztán valahogy mindig helyrerázódtak a dolgok. Egy fél éve azonban új munkahelyre került, ami teljesen kikészíti idegileg (előtte is labilis volt), ez a kapcsolatunkra is rányomja a bélyegét: egyre gyakoribbak a vitatkozások, a szerelem sem dúl már köztünk annyira, csökkent az együttlétek száma stb. Ajánlottam neki, hogy váltson munkahelyet, erre ő azt mondta, hogy itt is keveset keres, máshol még kevesebbet adnának.

Egyszóval, a munkahely(?) miatt elfáradt a kapcsolatunk, és nem tudom, hogy érdemes lenne-e ezt így tovább folytatni...

A másik probléma az, hogy a családja nem támogatja semmiben (sem anyagilag, sem szellemileg), sőt a pénzét is volt, hogy elvették. Emiatt sajnálom is, próbálok neki mindenben segíteni, de sajnálatra nem lehet egy kapcsolatot építeni.

Egyik múltbeli "hullámvölgyben", mikor felmerült a szakítás esélye, azzal kezdett fenyegetőzni, hogy ha elhagyom, öngyilkos lesz, mert nincs más akire támaszkodhat rajtam kívül. Ez a mostani viták során is előfordul néha.


Ti mit tennétek a helyemben? Zárjam le ezt a kapcsolatot, vagy várjak egy ideig, hátha megjavul valahogy? Szerintetek hogyan lehetne orvosolni?


22/F


2011. jún. 16. 19:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező s válaszolok :


Idézem --->" Egyik múltbeli "hullámvölgyben", mikor felmerült a szakítás esélye, azzal kezdett fenyegetőzni, hogy ha elhagyom, öngyilkos lesz, mert nincs más akire támaszkodhat rajtam kívül. Ez a mostani viták során is előfordul néha. ---->"


Ha nekem egy lány ilyet mondana, a lelkemet is kitenném érte, dolgoznék ezerel ( mindig van jó meló, csak keresni kell , nincs lehetetlen, csak tehetetlen )

mindenben támogatnám, testileg, lelkileg

mindig vele lennék s felvidítani ,bodolgá tenni "aprróságokal"hisz a nők azokat jobban dijazák

vidd el kirándulni.kicsit ruccanjon ki a kedvesed.

Változtasson egy kicsit ö is hozzáálásain, sokat fog segiteni, az életet pozitivan nézze "Mégha nem is annyira az "


ezen a problémádon még gondolkozom ma, s írok még 1x egy választ


neked( kérdező ) kitartást kívánok addig is .

2011. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát, jó kis helyzet áll itt fenn...

Nekem az első dolog, ami eszembe jutott, hogy mitől ilyen rossz a munkahelye, miért készíti ki ennyire idegileg? Miért nem segíti a családja? (Miért veszik el a pénzét?...) Nehéz dolog ez, nem egy olyan dolog, amire megvan a hibátlan válasz. Én valahogy - minek után ez a probléma jelenleg - a munkahely-t próbálnám valahogy megoldani, az abból fakadó "kikészülést". Egyenlőre maradj még mellette, és jó lenne közös barátokkal is beszélni, hogy ők tudnak-e segíteni (nem anyagikban értem...).

De ez az öngyilkosság...hát, engem ez "megijesztett", elég bajos, ha ilyeneket vág a fejedhez, "veszélyes". De legyen ott a szemed előtt, hogy csak azért, hogy ne ölje meg magát, nem éri meg ott maradni mellette, úgy, hogy közben számodra már semmit sem ér a kapcsolat, sőt, még rossz is neked. nagy eséllyel úgyse tenné meg, bár ezt is csak te láthatod, én nem ismerem.


De erre a munkahelyi dologra kíváncsi lennék.

2011. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!