Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mivan? Nem èrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mivan? Nem èrtek semmit!

Figyelt kérdés
Talàlkozgattam egy nagyon jó pasival kb 3hétig, bemutatott a haverjainak, èn is az enyéimnek, azt hittem minden sinen van, egycer csak abba hagyta a hivogatàst, se egy sms semmi. Mikor meg talålkozunk akkor meg ugy bàmul, h a szeme majd kiesik és mosolyog råmfele. Most ezt mire véljem?
2011. jún. 15. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit mondott, mikor megkérdezted? Mert ugye megkérdezted...
2011. jún. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sms-ben:

èn -Haragszol ràm valamiért?

Ô - nem, dehogy is!

Èn - van 1olyan èrzésem, h mégis...

Ennyi volt

2011. jún. 15. 23:53
 3/5 anonim ***** válasza:
És erre már nem válaszolt? Hogy történt ez a dolog? Egyszer csak nem keresett, egyik napról a másikra vagy hogy? Addig milyen viszonyban voltatok? Mennyire érezted rajta, hogy kellesz neki?
2011. jún. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jøl elvoltunk, miutàn megismerkedtünk nem volt olyan nap, h ne beszéltünk volna telefonon, hétvègén ahogy haza jöttem, mindig elhivott valahovà, mèg bulizni is voltunk ketten mint egy pàr (pedig nem jårtunk, csak kavartunk). Egy vasàrnap elmentük az én cimboràimmal piknikezni, nem nagyon tudtunk kettesben lenni, måsnap hivtam ki volt kapcsolval, kèsôbb fölhivott 1kicsit beszéltünk azt mondta, h aludt, aztàn màsnap megint fölhivtam-ugyan az a szitu, este vissza hivott, 1picit szar kedvem volt,de elég sokat beszéltünk, azt mondta holnap fölhiv és nem jelentkezett utànna.
2011. jún. 16. 00:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor babám ez ennyi volt! Ne keseredj el, vannak még jó pasik. :)
2011. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!