Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 5 napja nem jelentke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 5 napja nem jelentkezik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 városban tanulunk, más-más városban lakunk. Pénteken hazament a szülővárosába de úgy, hogy nem is szólt, el se köszönt (pedig meg volt nyitva a messengerben a beszélgetőablakunk...) Amikor ezt megtudtam, elborult az agyam és írtam neki egy rosszalló sms-t hogy miért nem volt képes szólni. Nem reagált rá semmit, és nem is jelentkezik azóta... tudom hogy nem tudjátok hogy mi lehet az ok, de valami ötlet? Keressem vagy hagyjam?

Pedig nem is vesztünk össze meg semmi...


2011. jún. 15. 15:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
nem aláztam porrá, csak annyit írtam neki hogy jó hogy "szólt" hogy hazamegy :/
2011. jún. 15. 15:39
 12/12 Argloss ***** válasza:

Hívd fel, akkor tudni fogod, hogy mi van... Azzal semmire sem leszel előrébb, hogy mi itt találgatunk. Vagy nyugtázod, hogy írtam neki, válaszoljon...

Neked is jobb lenne már tudni, hogy mi is történt. Így lenne a legegyszerűbb... Vagy még vársz egy hetet??

2011. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!