Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 5 napja nem jelentke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 5 napja nem jelentkezik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 városban tanulunk, más-más városban lakunk. Pénteken hazament a szülővárosába de úgy, hogy nem is szólt, el se köszönt (pedig meg volt nyitva a messengerben a beszélgetőablakunk...) Amikor ezt megtudtam, elborult az agyam és írtam neki egy rosszalló sms-t hogy miért nem volt képes szólni. Nem reagált rá semmit, és nem is jelentkezik azóta... tudom hogy nem tudjátok hogy mi lehet az ok, de valami ötlet? Keressem vagy hagyjam?

Pedig nem is vesztünk össze meg semmi...


2011. jún. 15. 15:20
1 2
 1/12 WhiteLabel ***** válasza:
És ő neked kicsodád?
2011. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 tsz-tag ***** válasza:
te hülyevagy? lehet szivrohama is vagy akármi, és még csak szólni se tud hogy bocs, kórház(jobb esetben) szóval keresd csak meg...
2011. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én csak véleményt tudok mondani. Elég bunkó a párod. Sőt, ez számomra nem jelentené azt, hogy szeret.
2011. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

életben van mert szoktam látni iwiwen hogy naponta bejelentkezik.

szóval akár emailt is írhatna, de egy sms sem drága sztem

2011. jún. 15. 15:23
 5/12 tsz-tag ***** válasza:
akkor szimplán elfelejtett:D gyorsan kivert a fejéből mit ne mondjak
2011. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez van,tipli van.Vagy nem szeret már,vagy mást szeret...vagy elege van,vagy csak egyedül akar lenni,vagy a f%szom se tudja.
2011. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Argloss ***** válasza:

Lehet, hogy valami probléma van otthon, amit nem szeretne elmondani... Az SMS-ed meg lehet, hogy túl sértő volt neki és most duzzog.

Amúgy ha nem volt találkozótok, akkor miért baj, hogy hazament? Otthonról is tud írni msn-en...

2011. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem baj egyáltalán hogy hazament, de szólhatott volna, elköszönhetett volna... mivel épp mindketten online voltunk, beszélgettünk is aztán egyszer csak eltűnt, egy haverjától tudtam meg hogy hazament.
2011. jún. 15. 15:27
 9/12 A kérdező kommentje:
meg rosszul esik hogy azóta se keresi velem a kapcsolatot...
2011. jún. 15. 15:29
 10/12 Argloss ***** válasza:

MSN-en van, hogy nem mennek át az üzenetek. Persze ebben az esetben már rég írt volna sms-t, vagy hívott volna, hacsak elborult helyzetedben nem aláztad porrá őt sms-ben.

Próbáld meg felhívni. Nem msn, nem email, mert azokból nem tűnik fel ha valami kínja van...

2011. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!