Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogyan intézi el a randizás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan intézi el a randizások pénzügyi részé?

Figyelt kérdés

Ciki nem ciki de 19évesen most alakult úgy először, hogy találkoztam egy lánnyal akit el is mertem hívni randira de rengeteg dolgot nem tudok így még. Tudom, hogy sok hasonló kérdés van itt és már utána is néztem de erre konkrét választ nem találtam. Van aki úgy szereti, hogy először a fiú fizet (ez még érthető is lenne hisz én hívtam meg valahova) de ez másoknál hogy megy? Pl. ha elhívod pár alkalommal randizni akkor milyen helyekre érdemes ami nem olyan vészes árilag? Néha diákmunkázok de nem nyomja sok pénz a zsebem így korlátolt vagyok ezen a téren. Valamint sokszor olvastam, hogy a lányok egy része/nagyobb része nem szereti, hogy ha a fiú fizet mindig de ez mégis hogyan alakul ki? Mert most ha minden jól megy 1-2randi sikerülhet de hogyan tovább, mert felhozni, hogy ne menjünk most sehova 2hétig mert akkor lesz pénzem vagy fizess te elég ciki lenne :/


19/F


2011. jún. 14. 14:13
1 2
 11/17 Zsolttötötötötö ***** válasza:

19évesen most alakult úgy először, hogy találkoztam egy lánnyal


én először az oviban találkoztam lányokkal, dehát kinek mi jutott :D

2011. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A találkozás nem ugyan az :D de én ezt speciel úgy értettem, hogy pl. gimázium alatt meg az elmúlt évben a környezetemben nem találkoztam olyannal akiben ne lett volna kivetnivalóm, de persze ezt nem úgy kell érteni, hogy sokat szeretnék és túl magasak lenének a korlátaim dehogy.. Csak a mai világban hasonló érdeklődési körrel rendelkező nem pedig ez a "party arc" stílusú lányokat találni szerintem nehéz... Már akivel úgy érzed lehet is valami. Egyébként köszönöm az eddigi kommenteket legalább már valami elképzelésem így akad.
2011. jún. 14. 17:07
 13/17 Zsolttötötötötö ***** válasza:

Akkor javítok.

én 13 éves koromban "találkoztam" először csajjal.

szerintem ciki.dehát sose késő....aszondják

2011. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Egy normális lánynak sokkal imponálóbb tud lenni az, ha a jelölt nem ment végig a fél városon, inkább várt, amíg úgy nem érezte, hogy talált egy olyan lányt, akivel összeillenek akár. Sőt, külön megtiszteltetés a lánynak, hogy róla ezt gondolta egy komoly, normális srác. Nekem legalábbis az.
2011. jún. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kedves Zsolt!

Kit érdekel, hogy te mikor "találkoztál" először lánnyal? Nem ez volt a kérdés, senki nem kérdezte, hogy szerinted ciki-e... Miért jó ide jönni és cikizni a kérdezőt? Ha érdemben nem tudsz hozzászólni tudod hogy kell kilépni!

2011. jún. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Paraszt dolog megmondani valakinek akivel valami "rossz" történt (vagy most számomra jó dolog nem történt :D) de attól még igaza van :p ciki de én annyit remélek ettől, hogy pár évvel az átlag után van lehetőségem barátnőre, hogy nem kell annyi"lehetőségen" átmennem mire találok valakit aki után nem kell tovább keresni. Persze nem biztos, ki tudja.
2011. jún. 14. 20:42
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lenne ciki, hogy egy srác 19 évesen nem d*gott végig már egy fél várost, de biztos csak az én felfogásommal van a baj... Igen a mai világban ez a normális sajnos, de ne akarjál már te is birkák közé tartozni, hogy azt mondod "igen gáááz vagyok". Légy büszke arra aki vagy!
2011. jún. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!