Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt hova tegyem? Ez érdek kapcsolat akar lenni vagy mi? 19f

Figyelt kérdés
van egy nemrég kezdődött kapcsolatom, első randitól kezdve jól el vagyunk, kb 4en vagyunk túl, mindegyiken történt összebújás, csókolózás, jól el is beszélgetünk mindig. ami a bökkenő benne, hogy igazából, fontosnak tartanám már azt, hogy fogjuk egymás kezét és esetleg átöleljen, de nemteszi, tehát olyan sétálgatós leülős csókos az egész kapcsolat, nem mondom hogy nem jó mert elvagyunk de fura, nekem hiába vagyok ennyi éves és a kézfogós az olyan kisgyermekes, de valahol jól esne. miért nem teszi sztetek? csak arra kellek neki hogy vmiképp kielégítsem vágyait? de akkor nem értem azt, hogy mért egy ilyennel mint én aki kezdő e téren. viszont, ő is odaadja magát azon dolog közben és minél jobban felcsigáz izgatni próbál ( és teszi is :P ) viszont e közben mikor csak neten beszélünk a mostani időkben egyre inkább tő válasz semmi visszakérdezés, megkérdem bántja e valami, semmi, köszönés nélkül lelép, nem sokat van ammugy se mgépnél, edddig is mondta hogy nem sokat tud lenni, de ez vhogy fura már. Lehet amiatt, hogy nem voltam elég modern férfi hogy rögtön nyulkálok és stb? vagy ez, ez most mi? mindig mikor úgymond túlvagyunk a romantikus részen, olyan aranyosan mosolyog meg ilyenek, és most mégsem értem mivan vele. lehet csak túl aggódom? vagy úgyérzi rá akarok szállni? ha valaki ebből a bonyolult megfogalmazásból kitud magozni valamit kérem segítsen. am a lány 15 éves, lassan 16...
2011. jún. 13. 12:32
 1/8 tsz-tag ***** válasza:
hát fogd meg te akezét:D akkor elhuzza vagy mi?
2011. jún. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Oh, Anyám.

Hát fogd meg te a kezét. Nálunk is a barátom kezdeményezte ezt, nem tudom miért én nem mertem és most már hozzászoktunk :) Ahogy én látom itt nincs nagy probléma, csak a lány is fiatal, lehet lehetnél te ilyen dolgokban kezdeményezőbb. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy rohand le, hanem pl. ilyen alap dolgokban, mint egy kézfogás.

Nyugiii :)

2011. jún. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint a 15-16 éves lányok még igencsak bizonytalanok, nem tudják, hogy mit akarnak. A leírtak alapján jó úton haladsz, ne bizonytalanodj el. Neked kell irányítani a dolgokat. Azt javaslom, hogy ne online beszélgessetek, hanem csakis élőben. Beszélj meg vele egy következő randi időpontot. A kézfogás dolog ne zavarjon, mert valaki nem annyira szereti ezt, viszont, ha te még nem kezdeményezted ezt, akkor tedd meg. Önts egy kis önbizalmat magadba, mert a határozott, irányítani tudó pasikat díjazzák a nők. Semmit nem kell elsietni, ha komoly kapcsolatban gondolkozol. Eddig minden rendben halad, lehet, hogy az elején neked kell több energiát fektetned a kapcsolat kialakulása érdekében, de idővel ez a befektetés megtérül majd. Azt gondolom, hogy ez a mentalitás, amit képviselsz, a csajok szemében igen csak szimpatikus. Sok szerencsét 22/f
2011. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi az eddigi válaszaitok, hát elhúzni nem húzza el. Viszont azóta sem beszéltünk, egyedül visszahívóst tudok küldeni, de sztem rá sem hederint vagy nemtudom. (2x küldtem neki az meg nem is olyan, hogy na akkor mi a khmm van..., csak érdeklődés) No de most sztetek mit kezdjek vele? ha ráírok 1szavas válaszok, aztán csak úgy elmegy ... most meg 2 napja semmi... leírom én hogy internet, de akkor is, meg hogy sok dolga is van de valami akkor sem kóser sztem :(... vagy csak túlaggódom?
2011. jún. 15. 08:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok(de általában első szoktam lenni xD xD xD)

Na figyelj, nem igazán vágom, hogy mit küldözgettél neki, de mind1.

Beszéljetek meg személyesen egy találkozót, és nyíltan kérdezd meg. Ne hisztizz, ne támadj csak mond meg, hogy szeretnél tisztán látni és mondja el mi zavarja és te is, hogy miket nem értesz és magyarázza el.

Más megoldás nincs, mert csak eszed magad agyalsz, és ennyi. Világosan ki kell tárgyalni mi a helyzet, abból pedig tudsz már következtetni, hogy van-e jövője a kapcsolatnak.

19L

2011. jún. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

15? Pedomaci beájulna!

OK, hogy te is csak 19 vagy, de ezért attól függetlenül lecsuknak :D

A 15 évesek ilyen éretlenek, ennyi.

2011. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Istentelen gyerek vagy korodhoz képest.

Szállj ki a dobozból és fény fog derülni a dolgokra...

2011. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 David82 ***** válasza:

#6/7 , #7/7 válaszokat nem nagyon értem, de biztos van értelmük.

Hát ez egy ilyen lány, oszt kész...

2013. febr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!