Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet ilyenkor csinálni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor csinálni? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már régóta ismerjük egymást. Mikor megismerkedtünk előfordult, hogy smároltunk, egyértelmű volt, hogy bejövünk egymásnak. Ezután én elköltöztem, de most megint gyakrabban vagyok otthon, újra találkozgatunk. Nagyon jól érezzük magunkat egymással, de én nehezen viselem, hogy tudom, hogy más csajokkal is kavar. Persze megteheti, hiszen nincsen semmi megbeszélve, én is megtehetném. Pont azért mentem bele egy ilyen dologba, mert mostanában nem bírtam a kötött kapcsolatokat, és tetszett az ötlet. De mostanában elkezdett mesélni a csajokról, akiket felszed a bulikban. És így, hogy már konkréttá vált elkezdett zavarni. Közben persze erősödik a kettőnk kapcsolata is, mert írja, hogy hiányzom neki, meg várja, hogy hazamenjek és találkozzunk és lassan már nem csak a szexről szól a kapcsolatunk. Ezért nem akarom csak úgy simán eldobni ezt, mert elkezdte feloldani az előző kapcsolatomból maradt gátakat. Mit tehetnék?
2011. jún. 12. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Vágj bele. De előbb tisztázd vele, hogy ha ti összejöttök, nem kívánsz egy lenni a sok közül. Akkor csak te lehetsz számára. És a mozgató rugó sem a szex legyen.
2011. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az az igazság, h egyelőre sztem nem állunk készen arra, hogy járjunk, mivel egyrészt nem bízunk egymásban (ennek mindkét fél részéről megvan a reális oka), másrészt én tudom, hogy még kicsit oldódni kell a gátlásoknak bennem.

Meg hát az a baj, h az, h járunk-e vagy nem, főleg rajta múlik, mert ő jelentette ki még az elején, h sosem járna velem. (A bizalom hiánya miatt)

2011. jún. 12. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!