Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam ezen az egészen?

Figyelt kérdés
Május végén lett vége a 3,5 éves kapcsolatomnak. Ez még "ok" is de megtudtam hogy a volt barátomnak már ezután új barátnője lett....ezek szerint neki ilyen könnyű volt túltenni magát ezen?amúgy első szerelem volt. Én nem birom ezt felfogni,hogy hogy lehet már ilyen hamar nője...nekem még ahhoz is idő kellett hogy felfogjam a szakitást,neki meg ez...áh nem tudok mit kezdeni ezzel,kérjek adjatok tanácsot!
2011. jún. 11. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs kedved nyárra egy kis szexkapcsolathoz?
2011. jún. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lord Sad and Bad ***** válasza:

Nem feltétlenül azért lett új csaja mert máris kész a szerelemre. Lehet,hogy a hirtelen keletkezett űr betöltésére kellett valaki,esetleg ezzel akarja mutatni,hogy vele már minden ok,még ha nincs is így.

Akárhogy is,az új barátnő ne zavarjon,nem a Te dolgod,inkább előre nézz:)

2011. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt szakítottunk már azelőtt "ismerkedett" a csajjal.
2011. jún. 11. 23:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a szituban voltam, tavaly májusban... a szakitásunk után 2 héttel összejött egy barátnőmmel:) szoval igen ők is ismerték egymást már korábban. én nem tudtam elfogadni a dolgot 1 honapon át egész ap csak sirtam, lefogytam 10 kilot. aztán összejöttem egy sráccal. na ez volt az a pillanat amikor az exem rájött arra h mégiscsak szeret. egyböl szakitott a csajjal, és ki akart velem békülni... nyár végére kibékültük. semmi értelme nem volt, már teljesen meg volt mérgezve a kapcsolatuk. ugyhogy a te érdekedben mondom ne békülj ki vele később! a kérdésre pedig visszatérve ezzel bizonyitja mennyira magányos az élete nélküled! kénytelen volt keresi valakit akivel betöltheti az ürt! lépj tovább te ( tudom könnyü mondani) de szerintem megéri:)
2011. jún. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ismerte a lányt korábban, ha nem, nincs összefüggésben azzal hogy túltette magát rajtad. ( hacsak nem emiatt a harmadik fél miatt mentetek szét ), ezt sajnos nem tudhatom, te vagy aki értékelheted a kapcsolatotok végének okát. Nyugodj meg, nem biztos hogy emiatt van. Neked is ugyanúgy meg van rá a lehetőséged hogy "kutyaharapást szőrivel gyógyítsd", csak neked még nem volt ingered hozzá. Ahány szakítás, annyiféle feldolgozási mód. Egyébként el ne keseredj! Engem is megviselt ha volt barátomat a szakítás után rövid időn belül másokkal láttam ( de mint utólag kiderült sokszor gondolt rám közben az aktuális barátnője mellett, mert még nem tudott feldolgozni )Gondolj arra hogy fogtok még találkozni, és lehet addigra te már kivirulva fogadod őt egy új pároddal az oldaladon. Majd beszélgess megértően és türelmesen vele! :D
2011. jún. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ajánlom neked ezt a blogot,vagyis inkább ezt a bejegyzést. [link]
2011. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!