Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl magam az egészen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam az egészen?

Figyelt kérdés
Életem szerelmét találtam meg. Több mint egy fél évig tökéletesen boldogok voltunk, majd a volt barátnő megjelent, hogy terhes. Elképesztő körülmények között élt a csaj, így babát oda nem szülhetett. A dns vizsgálat kimutatta, hogy a páromé a baba, és ő felvállalta. Így végiggondolva nem volt más választása. Tudom, hogy el kell felejtenem, de nem megy. Több mint 1 év telt el, de meghalok érte. Próbáltam új kapcsolatot, de nem akarok becsapni senkit. Mit tegyek, hogy túltegyem magam rajta? LÉGYSZI azok írjanak, akik voltak már ilyen (vagy hasonló) helyzetben! Ne írjatok ilyesmit, hogy: ez az élet rendje, az élet megy tovább, felejtsd el, stb! Tanácsokat szeretnék, hogy mit tegyek! Mikor kezdhetek új ŐSZINTE kapcsolatba?
2010. dec. 1. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem foglak megsérteni, de te nem tanácsokat akarsz akkor, hanem valami egészen mást.
2010. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De az nem lehetséges,h a párod veled marad és anyagilag támogatja a babát?
2010. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én 2 éve vesztettem el életem szerelmét...még mindig nem jutottam túl rajta, az évfordulók, ünnepek közeledtével még rosszabb, mint alapból. Nem tudok mit tenni, próbálok minél többet dolgozni, hogy addig is kevesebbet gondoljak rá. Mondanám, hogy idővel jobb lesz, de igazából nem számottevően. Teljesen boldog soha többé nem leszek.

Szerintem akkor kezdj új kapcsolatba, ha úgy érzed, mellette is tudod szeretni azt a másikat. Én most jutottam el ide.

2010. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És ahogy ez kiderült te szakítottál vele? A volt barátomnak is volt egy gyereke az már 3 éves volt és bíróságra vitték az ügyet, és mondta hogy ő (így 3év után)magához akarja venni és majd mi felneveljük. Én mondtam neki hogy akkor engem elfelethet ha magához veszi, de fél egy éven belül szakkítottunk egyéb okok miatt, nem igazán szerettem már, és ha jól tudom azóta sem vette magához, habár nem is hittem el hogy neki ítélték volna... Neked kitartást és ha annyira szereted nem tudtátok volna megoldani hogy együtt maradtok?
2010. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sem értem hogy miért kellett szakítani ha ekkora volt a szerelem? Vagy ha ő szakított, vagy visszament a volt bnőjéhez, akkor valsz nem is szeretett igazán...

Kiderült hogy van egy gyereke, és? Ettől nem kellett volna minden mást felrúgni. A volt barátnő egy idióta p*csa volt, hogy tarthatatlan körülmények közé is gyereket vállalt, és csak fél év után jelentkezett, persze ilyenkor már elvetetni se lehet, nagyon okosan ki lett ez találva szerintem. Ha a srácnak egy kis csepp esze is lett volna elhajtja azt a libát a francba, a gyereket meg bírósági úton megpróbálhatta volna magához venni, az anya rossz körülményeire hivatkozva. Olyan nincs hogy a bíróság akkor is az anyának ítéli ha az olyan "elképesztő körülmények között él".

A párod most együtt él a volt nőjével vagy mi? Mert akkor csak annyit tudok mondani, az exed nem 100as, örülj hogy megszabadultál tőle, legközelebb értelmesebb embert válassz akit nem lehet két vállra fektetni a legprimitívebb trükkökel is akár.

2010. dec. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az ismerősem között többen voltak akik azt mondták, hogy keressek más valakit és kész. Próbáltam, de mindenkiben őt láttam viszont, és majd megbolondultam. Minden rá emlékeztet, egy darab ruha, egy szám a rádióban, egy utca, egy bolt ahová jártunk vásárolni, MINDEN! Besavanyodni sem akarok, de senkire nem akarok csak úgy ráakaszkodni. Nem szakítottunk (hivatalosan) hanem a csaj hivogatott, fenyegetőzött (az anyjával együtt). Egyszerűen már mindenki a őrület határán állt. A párommal sem tudtam semmit normálisan megbeszélni, a gyereket nem akarta, de intézetbe sem akarta rakni. A dns tesztre vártunk, majd mikor jött a rossz hír, egyre jobban elmérgesedett a helyzet, egyre több veszekedés lett. Nem tudtuk volna együtt felnevelni a babát, mert mindketten egész nap dolgozunk (nekem még mellette van levelezőn egyetem, stb.) és a csaj meg az anyja hallani sem akart a dologról. Anyagilag nem lehetett támogatni őket (mert nem mentek bele) amúgy meg nagyjából az egész lakást ki kellett volna cserélni mellette egy csomó lakbér/villany/gázszámla tartozással, stb. Nem akartam egy "családot" szétszakítani, (hiszen fél év szerelem nem biztos, hogy indok) a párom meg egyszerűen már beszámíthatatlan volt, folyamatosan azt hajtogatta, hogy fogalma sem volt, hogy bekövetkezik ez a baj, és senki sem boldog, stb. Utolsó alkalommal is egy nagyot veszekedtünk, cuccaim a mai napig nála vannak (bár a ribi biztos kidobta) és kész.
2010. dec. 2. 10:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, ezt elcs*szted, már bocs...Nem kellett volna lelécelned, és otthagynod a párodat a sz*rban. Mi az hogy "nem mennek bele" az anyagi támogatásba? Akkor mit akartak? Hogy a párod vegye el feleségül és költöztesse magához azt a r*bancot? Marha egyszerű: el kell őket hajtani a francba. Hívogatnak? Számot kell cserélni, de meg lehet nekik mondani hogy fel lesznek jelentve zaklatásért. És hozzátenni hogy a gyerek miatt majd a bíróságon találkoztok, addig meg hagyjanak békén és kész. Telefont nem felvenni, emailekre nem válaszolni. Undorító az ilyen nő aki gyereket akar varrni egy férfi nyakába, de az a férfi meg pancser aki ezt hagyja... Gyerektartást köteles fizetni, amint a bíróság megállapítja, és ennyi. Ha akarja kéthetente hétvégén magához veheti. Később ha a gyerek nagyobb lesz, párodnak meg már rendezettebb munkalehetősége, akkor magához is veheti akár a gyereket (ha tényleg olyan szörnyűek a körülmények)
2010. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Dehát nem léceltem le! Naponta többször felhívtam, sms-t írtam, hogy miben tudnék segíteni, ötleteket adtam, bíztattam, mondtam neki, hogy bármi történjék is akkor is mellette leszek és szeretem. Az utolsó veszekedés egyik tárgya pont az volt, hogy sok ez neki és legalább én hagyjam levegőhöz jutni. Közölte, hogy ne keressem, majd ő keresni fog! És a mellékelt ábra nem azt mutatja, hogy azóta is ezt tenné. Azt nem lehetett, hogy gyerektartás és kész, mert a védőnő szerint oda nem vihette volna haza a babát a csaj. Ott csesztem el, hogy beleszerettem, és üldözési mániákkal felfegyverkezve minden eddigi barátnőjét nem kerestem fel és nem kértem tőlük terhességi tesztet. Egyszerűen hittem a csodában hogy végre én is megtaláltam a nagy Ő-t.
2010. dec. 2. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!