Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A pároméknál lakom,ott is dolgozom.A családomtól 80 km-re,havonta 1x járok haza.Most hosszú hétvége jött,így hazajöttem,de már amúgy is nem voltam itthon 3 hete.

A párom ezek előtt többet járt nálunk,mostanában viszont nem is jön.Nekem ez rosszul esik,nem tudom miért.

Mezőgazdasággal foglalkoznak otthon,sok a munka ezt be is látom,de h nincs 1-2 napja arra,hogy hazajöjjön vele az én családomhoz.

Arról nem lehet szó,hogy azért nem jön,mert nem szeret itt lenni,vagy hogy problémái vannak szüleim és közte,sőtt nagyon is jól kijönnek.

Azt reméltem,hogy ha nem is jön velem haza erre a hosszú hétvégére,de akkor legalább értem jön majd hétfőn.

De eddig úgy van,hogy nem.Azt mondja,hogy nincs a kocsijába benzin,mert az apja nem vitte ki ukránba megtankolni.

Rosszul esik.

Nem tudom,hogy pünkösd hétfőn a volán menetrend jár e majd úgy ahogy szoktam náluk járni a busszal.Mert ha igen akkor azzal megyek.

De ha nem megy busz,akkor sem akarom már ezek után a páromat megkérni rá,hogy jöjjön,mert ezt csinálja.

22/l


2011. jún. 11. 21:54
 1/4 napietus ***** válasza:

vasárnapi menetrend lesz hétfőn. egyébként én sok gazdálkodót ismerek, akik ebből élnek, ha annyira sok a munka, akkor nyilván sok földjük van. szépen hoz. a benzinsztori kamu, szerintem. úgyhogy én bizony nem buszoznék. majd ha kíváncsi rám, értem jön...


(egyébként olyan gazdát sem láttam még, akinek benzinüzemű az autója...)

2011. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Benzin üzemű pedig mind a 3 ami van nekik.

De olyan nincs,hogy várok,és majd csak értem jön valamikor,mert nekem kedden reggel már dolgozni kell mennem.

Meg jobban szeretném,hogy azért csak értem jöjjön,mert pár cuccot még szeretnék magammal vinni.

De ha hétfőn tényleg vasárnapi menetrend lesz,akkor tudok menni busszal,csak azért jól esett volna ha ő jön értem,mert pünkösdkor nem hiszem h a földön dolgoznak majd.

2011. jún. 11. 22:17
 3/4 napietus ***** válasza:
mondjuk sajnos, amilyen idő van, akkor kell dolgozni, amikor lehet. és 3 autó közül egyikben sincs egy 160 km-es kanyarra elég benzin??? nemár...
2011. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az egyik autó Lada Niva,azzal nem szokott közlekedni, a másik a szüleié,és csak a sajátját szereti ilyen hosszabb távon.

De az biztos,hogy többet nem mondom neki,hogy jöjjön értem.

2011. jún. 12. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!