Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niky emo girl kérdése:

Elmondjam neki hogy még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
lassan 1éve nemláttam meg kb 4hónapja sehol se beszéltem exemmel mert messze lakik és nincs netközelbe nekem meg telóm nincs mert ellopták :S most beszéltem tekósommal (ugyanott lakik) és szombaton mennék tetkót csináltatni... de elszólta magát exemnek és most ő is átakar jönni mikor ottleszek és nemtudom mit csináljak... mikor legutóbb beszéltünk akkor aztmondta még szeret de az már 4hónapja volt viszont én még mindig ugyanúgy szeretem mint amikor még ittvolt mellettem.. de nemtudom h megéri e bekavarni ezzel... gondolkoztam rajta h beszélek vele de igy mostmár muszáj lesz de megakarok maradni abba a tudatba h szeret nemakarok rádöbbenni h már nem... :( (távolság miatt lett vége mert anyám nemengedte többet h idejöjjön)
2011. jún. 9. 23:14
 1/9 napietus ***** válasza:
minek mondanád el? hogy alkalmat adj neki a visszautasításra? szerintem úgy viszonyulj hozzá, mint egy régi kedves ismerőshöz. ne túl mereven, de ne is bizalmasan. hamár elkerülhetetlen a találkozás. úgysem lehet köztetek, mint írtad, semmi, miért szakítanád fel ami már lassan behegged?
2011. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy ő most hogy érez de nekem ez 1általán nem akar beheggedni.. egyre jobban hiányzik és rosszabb igy élni mintha belehaltam volna a fájdalomba... de akkor inkább nemm ondom el neki és megpróbálok még jókedvet is vágni hozzá ha találkozunk, legalább hagy lássa úgy hogy boldog vagyok... nekem az ő boldogsága mindennél fontosabb
2011. jún. 9. 23:28
 3/9 napietus ***** válasza:
egyébként azért 1 év alatt túl lehet ezen lenni bőven. szerintem ez már nem szerelem, inkább rögeszme Nálad. van egy űr az életedben, töltsd ki! és akkor nem lesz gond, hogy viszonyulj hozzá legközelebb.
2011. jún. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
űr az már nincs, van ami kitöltse csak valahogy még bennem kavarognak az érzések... de megoldom a viszonyulást hozzá... nem akarom az én szerelmibánatommal beárnyékolni a kedvét ... alapbol amúgy is azért gondokoztam azon hogy taálkozzak vele hogy megkérdezni mivan vele hasonlók szoval odaérek összeszedem magam nagylevegő és minden rendben lesz..
2011. jún. 9. 23:34
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Szia! Nem irtad,h meddig voltatok egyutt es hany evesek vagytok. Abbol amit irtal, nekem az tunik ki,h mindketten odavagytok meg egymassert. Igazi oka nem volt a szakitasnak, biztos meglehetne oldani hogy mashol talalkozzatok. En a helyedbe meg nem mondanam meg neki,h meg mindig szeretem, hanem megfigyelnem,h o hogy viselkedik veled. Szerintem o fogja mondani,h meg mindig szeret es akkor mar te is bevallhatod.


Voltam ilyen helyzetbe. Nalunk is a tavolsag miatt lett vege. Mi mindketten Londonba laktunk, amikor varatlanul visszakuldtek Indiaba, mert ott volt project szamara. Indiai cegnek dolgozott itt Londonba es akkor Indiaba volt szukseg ra. (Amugy parom indiai) Nagyon nehez volt. Persze szakitas utan, napi kapcsolatba voltunk. Kepes voltam hajnali 4.30 kor felkelni csak hogy tudjak vele beszelni, mert 4 es fel ora volt az idoeltolodas india javara. Mert mire hazaertem a munkabol, akkor mar tul keso volt Indiaba. Mindent megbeszeltunk, de ez ido alatt sose mondtuk,h szeretlek. Mert fogalmunk se volt,h valaha visszakuldik Londonba. Ugyhogy csak azt mondtuk,h legjobb baratok vagyunk. Ez igy ment 6 honapig. Amikor kaptam 1 sms-t az angol mobiljarol: Talald ki hol vagyok?(persze angolul) Egy kicsit meglepodtem, de csak arra gondoltam, h biztos van penz az angol telcsijen. Felhivtam az indiai mobiljat, ami ki volt kapcsolva. Aztan gondoltam,h felhivom az angol mobiljat, kicsorgott. Mondom neki,h a roaming sok lesz neki, erre o nevetett es mondta h nincs roaming mert epp most erkezett meg a repulovel Londonba.

Hat gondolhatod, h szoszerint ugraltam! Ekkora meglepetest. Indiaba azert harcolt,h visszakuldjek Londonba dolgozni. Sok megprobaltatas utan bejott 1 project Londonba es csak 3 nappal az utazasa elott tudta meg, de nem mondta el nekem, mert megakart lepni. Utolag azt is mondta,h azt akarta csinalni, h kuldott volna 1 smst, h talalkozzak az egyik indiai jobaratjaval(itt Londonba) es adjam neki oda azt a par dolgott, amit nalam hagyott es a srac elvinne neki,mert indiaba utazna. De a jobarat helyett o lett volna ott. Hat igen me'g nagyobb meglepetes lett volna. De igy se volt kicsi. Sose felejtem el az elso talalkozasunkat a Londonba valo visszaterese utan. Mint a filmekben rohantunk egymas fele. Romantikus volt. Aztan egyutt kerestunk alberletet es mar 2.5 eve lakunk egyutt boldogsagba. Ja es 2 honap utan sikerul allas talalnia egy angol cegnel(ugyhogy ok mar nem kuldik Indiaba). Szerencsere!


Nektek is sok sikert!

2011. jún. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia megint! A hosszu szoveget iro vagyok. Arra lennek kivancsi,h 4 honappal ezelott amikor azt mondta neked,h meg mindig szeret, te mit valaszoltal neki? Nagyon kivancsi vagyok,h ti hany evesek vagytok? 1 vmit nem ertek, messze laktok,de a tetkos nem lakik messze? Miert nem te mesz a srachoz. Annyira nem lehetsz fiatal ha tetkosod van. Vagy a szuleid annyira szuperek,h engedik,h legyen tetkod fiatalon?
2011. jún. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok a tetkó pedig szülinapi ajándék hogy megengedték de az árát diákmunkából szedtem össze és elég sok időbe telt mire kikönyörögtem hogy megcsináltathassam.. mivel ismerős csinálja így úttal együtt kijön annyibol amennyiből helyben csinálják szoval azzal nincs gond.. mikor mondta h szeret akkor énis mondtam neki és úgy volt h leis jön csak végén anyja már házon kivül is alig engedte hónapokig mert nyáron is engedély nélkül jött le hozzám... egyébként ő is 17éves.. kb 2hónapot voltunk együtt de abbol 1et együtt is laktunk..
2011. jún. 10. 14:58
 8/9 A kérdező kommentje:
amúgy mielőtt bárki mondaná hogy majd találok mást azzal közölném h próbáltam már mással, úgy hogy ezt próbáltam figyelmen kívül hagyni de nemtudtam senkibe annyir abeleszeretni mint belé.. vagyis 1x sikerült h úgyéreztem de mikor végelett sokkal könnyebben tultettem magam rajta..
2011. jún. 10. 15:06
 9/9 A kérdező kommentje:
megoldódott a probléma nemtudok meni mert tetkós nyaral nyár folyamán meg munka miatt nemtudom megcsináltatni alapból meg nemmehetek odáig a "semmiért"
2011. jún. 10. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!