Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más pároknál ez hogy van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pároknál ez hogy van? (Akik régebb óta járnak. )

Figyelt kérdés

Ki szokott kezdeményezni találkát, randit, stb?

Nálunk főleg én, barátom akkor kérdez rá, ha én nem dobom fel, hogy na akkor mikor futunk össze? Múltkor rákérdeztem, azt mondta neki teljesen mindegy, ő bármikor szívesen lát, úgyhogy döntsem el én, nekem mikor jó. Másoknál ez hogy szokott lenni, csakúgy kíváncsiságból?

20L


2011. jún. 9. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk is a barátnőm "kezdeményezi" a találkákat de igazából ez abban merül ki, hogy ő hozza fel előbb, hogy holnap mikor meg hol tali.


7 éve vagyunk együtt.

2011. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mi egy éve vagyunk együtt, hétvégi kapcsolat, egymástól 100 km-re lakunk. ez nálunk alahogy nem kérdés, egyik péntek délután én megyek, másikon ő jön. majd most így nyáron lesz érdekes, de gondolom most is felváltva fog menni

17L 23F

2011. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ezért költöztünk össze:)

20/L

2011. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi 5 éve vagyunk együtt, minden nap 5-6órát együtt vagyunk, az 5 év alatt nem volt olyan nap, hogy ne találkoztunk volna. Változó, hogy ki mondja, inkább attól függ, hogy kin múlik a találka ideje.

23F

2011. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!