Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 lány 1 fiúval általános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 lány 1 fiúval általános 8-ikba. Barátnőm mesélte. Ez normális?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy mikor összejöttünk a bnőmmel, mondtam neki, hogy nem érdekelnek hogy kivel mit csinált. Aztán két hónap után magától elkezdte mondani, hogy náluk voltak két lány és egy fiú osztálytársával filmezni. Közbe ittak is. A lányok csókolóztak egymással a fiú előtt. Majd megkérdezték a fiút, hogy milyen a sperma? Erre mondta, hogy verni kell. A lányok megbeszélték, hogy csinálják neki. És a háromból ketten, köztük a bnőm kiverte a fiúnak. Majd mondta, hogy tiszta olyan lett a keze, és úgy kellett elosonnia az apja mellett, hogy ne lássa meg, amikor lemossa. Majd mondta, hogy soha többet nem csinálna ilyet senkinek. Az egészen kiakadtam úgy, ahogy van. Miért kellett elmondania? Ő hozzátette, hogy ez a fiúnak inkább kellemetlen lehetett. Mondom, persze... Aztán mondtam, hogy én is kipróbálnám egyszer két lánnyal. Erre ő kikérte magának, hogy mit képzelek, hogy egyáltalán felhozom a témát. Már ez is sértő a számára. Engem rettentően zavar, hogy ilyet csinált valakinek, aztán el is meséli, pedig nem kérdeztem, ez azóta is vitatéma nálunk.

Mit tegyek? Normális, hogy ilyeneket elmesél? Egyáltalán megcsinált már ilyen korban, ráadásul csak úgy, mert neki ez poén? Aztán, ha én felhozok egy hasonló témát, már hogy képzelem? De akkor minek kellett elmondani?


2011. jún. 9. 06:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Részletezem: amikor elmondta, mosolyogva mondta. Hozzátette, hogy szerinte ez poén volt, és nem kell olyan komolyan venni. Hát igen, én sem tudtam, hogy melyik részén röhögjek.
2011. jún. 9. 11:07
 12/15 anonim válasza:
Így hogy mosolyogva mondta és poénnak gondolta, tényleg más a helyzet.Eléggé más az értékrendje mint neked. Beszélj vele erről, hogy milyen érzésed van irányába ezzel kapcsolatban, úgy hogy abból ne vita kerekedjen ki hanem normálisan értesd meg vele h téged ez miért zavar és h nem tudsz tovább lendülni ezen. Aztán próbáljatok megoldást keresni, ha nem megy akkor esetleg tartsatok egy kis szünetet a kapcsolatotokban, hogy rájöjj hogy milyen erős az érzelem amit iránta érzel, hogy mennyire szereted őt.
2011. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
bocsi a kor és nem lemaradt : 18 /L
2011. jún. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor még nem jártak. Akkor nem mind1, hogy mit csinált a lány? Az, hogy elmesélte lehet, hogy hiba volt, de ennyi.
2011. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja és 22F
2011. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!