Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen időközönként "normális"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen időközönként "normális", ha egy pár tagjai külön mennek bulizni?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem, én szinte soha nem járok, és zavar, hogy a párom megy. Főleg, hogy még egyszer sem hívott meg magával. És nem, nem attól félek, hogy megcsal, hanem, hogy megtetszik neki ez a fajta "szabadság" (ivás, részeg csajok, dohányzás stb.), és mivel én ezt nem szeretem, elhagy majd emiatt...

Hülyeség ilyet gondolni...?


2009. márc. 20. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk ez úgy szokott történni,hogy legtöbbször együtt megyünk,de havonta-2havonta 1-szer megy csak haverokkal. Persze én is bármikor mehetek barátnőkkel!Kell mindenkinek a szabadság, az egyedüllét, a haverok, és az,hogy ne "kelljen" a barátnőjüket őrizgetniük...De ez fordítva is igaz, a nőknek is kellenek a csajbulik. Más, ha ezt túlzásba viszi,és Téged soha nem hív!Ha ez így van,amlítsd meg neki,hogy ez Neked rosszul esik. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát, lehet,hogy nem is sejti,hogy szívesen mennél...Viszont én azt ajánlom,hogy nem szabályozd le a kanbulikat,mert senki nem szereti,ha korlátozzák! A korlátozásból egy idő után veszekedések sora és szakítás lesz!Erre szokták azt mondani,hogy vagy megszoksz, vagy megszöksz...A lényeg,hogy ülj le vele beszélni erről, Ha Téged továbbra sem hív, akkor vagy hagyd el, vagy viseld el a témát, ha pedig hív,akkor örülj neki, de engedd,hogy néha had menjen nélküled!
2009. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülyeség! Ha Téged zavar valami, ha van valami problémád, aggályod, az sosem hülyeség - és mindenki hazudik, aki mást mond!!!


Ami a kérdésedet illeti, egyéntől függ, de a kölcsönösség fontos. Általában ez úgy néz ki, hogy a pár hol együtt megy, hol külön, de mind a kettő!

Amit leírsz, nekem elég egyoldalúnak tűnik!


Én (nő) speciel nagyon bulizós vagyok, és azt szeretem, ha a párommal együtt megyünk, akár az én társaságomba, akár az övébe. Ha jól megvoltam valakivel, nagyon ritkán volt igényem a külön utakra, max. havi egyszer, akkor is hiányzott a kedvesem. (MOst nem veszem ide, amikor a barátaimmal külön találkozok, hogy beszélgessünk, együtt legyünk - az általában nyilván nem páros tevékenység.)


Nem vetem meg a jó koncerteket, (mérsékelt) ivászatot sem - azt hiszem, velem igazán lehet bulizni, így nekem nagyon rosszul esett, ha valamelyik pasim mégis külön akart menni, vagy a buliban nem foglalkozott velem. Más persze, ha tanultam, és én nem akartam menni - de hogy csak úgy otthon hagyjanak, na azt már nem!

Esetedet megbonyolítja, hogy nem szeretsz bulizni, és ez jó kifogás a barátodnak, hogy miért nem hív. Én azt mondom, légy határozott, mondd, hogy igenis szeretnél menni! (Attól Neked nem muszáj inni, cigizni, ha nem akarsz - normális társaságban ezt tudomásul veszik, max. csodálkoznak, de annyi.)

Ha minden okot kitalál, hogy távol tartson, azaz lerázzon, akkor én a helyedben gondolkodnék azon, hogy lecseréljem...

2009. márc. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

OK, persze, néha menjen, de mostanában egyre gyakoribbá váltak az ilyen kimaradozások. Mondtam már neki, hogy szeretném, ha elhívna, de akkor mindenféle kifogással jött, hogy pl. nem tudná, hol aludnék (kollégista); ezek nem is igazi "bulik", csak amolyan beszélgetős estek stb. Ha megemlítem, hogy nem szeretem, ha eljár, rögtön azzal jön, hogy biztos féltékeny vagyok... :S

Szakítani emiatt nem szeretnék, mert ezen kívül igazán problémánk nincs, és tudom, hogy szeret. Csak sajnos nagyon befolyásolják az újdonsült cimborái.

2009. márc. 20. 12:49
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és mikor velem van, soha nem akar menni, max. koncertre, fesztiválra, tehát magától nincs is igénye ilyesmire (legalábbis nem ennyire). Csak állítólag a kollégiumban nem vennék jó néven, ha kihúzná magát az ilyen események alól. Ez nem tudom, mennyire igaz, vagy csak kifogás lehet...? (Én soha nem laktam kollégiumban.)
2009. márc. 20. 12:58
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerű a szitu...Kifogásokat keress,hogy ne menj vele, Veled külön se akar menni...Ebből nem feltétlenül az következik,hogy meg akar felelni a haverjainak,hanem az,hogy Téged nem vállal fel a haverjaival,és Veled nem akar menni!Minél jobban mondogatod neki,hogy ne menjen,minél jobban érzi,hogy aggódsz amiatt, hogy megcsal,annál inkább menni fog!Én gyanítom,hogy megfolytod a szereteteddel meg az állandó aggódásokkal, és ez neki az egyetlen "menekülési útvonal"!Ha nem tetszik ez neked,akkor közöld vele, de nem biztos,hogy ettől változtatni fog!Tudod én elgondolkoznék, ha a páromnak nem lenne arra igénye,hogy velem szórakozzon...
2009. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Ööö...elírtam bocsi...Ő keres kifogásokat...
2009. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hú, hát remélem, nincs igazad, kedves utolsó válaszoló... :S

A családjának már nagyon régen bemutatott, találkoztam a tágabb rokonsággal is, szóval nem hinném, hogy nem vállal fel...

2009. márc. 20. 13:16
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kifogás - pont egy koleszban ne tudnál hol aludni? ha mégis így van, felrak reggel az első buszra - mindenre van megoldás, csak akarni kell.

Ezek csak beszélgetős estek? - de gondolom, nem arról van szó, hogy egy darab barátjával négyszemközt megtárgyalják az élet nagy dolgait.

Meg egyébként is. Nálunk például természetes, hogy szívesen fogadjuk a társaságunkban a többiek barátnőit, barátait.

Én nem voltam ugyan koleszos, de jártam koleszos bulikba, szívesen fogadták a külsősöket. És ilyen nincs, hogy megsértődnek rá, ha kivonja magát, mármint olyan szinten nincs, hogy ne értenék meg, hogy neki most kapcsolata van, és az az első. Meg lehet ezt a haverokkal beszélni, és ha csak nem nagyon taplók, megértik.

Egy igazi társ az élet minden területét megosztja Veled, semmiből nem zár ki. Most nem azt mondom, hogy össze kell ragadni, de a leírt helyzet gáz, én a helyedben nem tűrném.

2009. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egészen őszinte leszek-egyátalán nem tetszene nekem, ha a párom egyedül eljárogatna szórakozni. Éppen elég külön programot szervez magának (foci, horgászat, haverjának a boltjában horgászklub, stb). Van egy kisbabánk, így is a meló mellett néha soknak találom a külön programjait, de még belefér, ha velünk is eleget foglalkozik. De az már nem lenne nekem oké, ha még az éjszakába is járna. Ha megyünk is, együtt megyünk. Ő sem tűrné el, ha én egyedül elmennék bulizni. De ezek mi vagyunk.
2009. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs külön "olyan" buli. Nekünk közös a baráti körünk, így darts, billiárd, kocsma együtt. De nekem vannak bnőim, neki pedig barátai. Így én teázni,pizzázni megyek a csajokkal, ők autot szerelni, futni (ami ált-ban 10 perc futás 50 dumcsi) külön járunk.
2009. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!