Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idős korukra érnek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idős korukra érnek már meg a fiúk annyira, hogy ne csak a feneke, és a mellei számítsanak egy lányon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 20:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ilyen maradok, ez egész biztos. :) Elköteleztem magam egy út mellett, amiről nem fogok letérni soha. :) Viszont az ilyen értelmes lányok nem túl gyakoriak errefelé. :D Mondhatni rosszabbak is, mint a fiúk. :) De előbb vagy utóbb úgyis össze fogok futni eggyel. ^^
2011. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 B.angel ***** válasza:
Ez csak természetes, mert ahol van egy ilyen fiú is, ott lesz egy ilyen lány is! :) Sok szerencsét hozzá!
2011. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A harmincon felüli férfiismerőseim nagy részének elsősorban csak ezek számítanak. Jó, persze csak ismerkedéskor, később már a belső tulajdonságok is előtérbe kerülnek.

Nem kor függvénye ez.

2011. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

kb. 2000 év


Még senki se jutott el odáig.

2011. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Elég sok ilyen fiú van, több is, mint gondolnád, csak a nagy többségük rejtőzködő életet él, mert ha a többi haverja megtudná, hogy neki az érzelmek a fontosak, nem csak egy jó döngetés akkor egyből nekiállnának fikázni, hogy:

- biztos b.zi, impotens, fogyatékos, transzvesztita, kislány, és a többi agyatlan baromság....sajnos ez van.

Meg lehet köszönni a nyomorék műmájereknek, hogy ilyen a helyzet.

2011. jún. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 B.angel ***** válasza:
Azért, ha normális lenne a fiú/pasi akkor nem érdekelné a haverok véleménye. És ha már itt tartunk (lehetne erről folozofálni) haverok azok haverok, de a barátok azok mások! Az én párom nem teszi az agyát a BARÁTAI előtt, haverok előtt is csak ritkán. :)
2011. jún. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az rendben van, hogy az érzelmek fontosak, megkockáztatom azt is, hogy én is ilyen vagyok, sőt általánosítva jófiú is, DE az érzelmek csak akkor ALAKULNAK ki, ha megfog benne valami, legyen az arc, személyiség, mell vagy segg!
2011. jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 B.angel ***** válasza:
Rendben! De helyesen fogalmaztad meg, ha megfog benne valami, ami azt jelenti, hogy nem feltétlenül azt keresed, hogy nagy a melle, jó a segge, szép az arca, hanem, hogy megfog-e benne valami. Megfogni engem pl. egy kedves mosoly is megtud. Vagy egy kedves arc. Nem kell feltétlenül eszméletelen helyes pasinak lennie, sőt mégcsak helyesnek sem!
2011. jún. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!