Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idős korukra érnek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idős korukra érnek már meg a fiúk annyira, hogy ne csak a feneke, és a mellei számítsanak egy lányon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 20:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős korukra érnek meg az ilyen kérdéseket feltevők, hogy nem kéne általánosítani?

Valaki 16 évesen már komoly, valaki meg 27 évesen is gyerekes. Semmi nincs korhoz kötve.

2011. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Pontosítok. tpTi hogy tapasztaltátok a fiúk többségénél?
2011. jún. 8. 21:03
 3/18 B.angel ***** válasza:
Így van! Igaza van az első hozzászólónak. A páromat 21 évesen nem érdekli az ilyesmi. De láttam már 30 éves pasit, akit viszont még érdekelt.
2011. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Soha. Ők erre vannak programozva, sajnálom.
2011. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se korhoz kötött én 15 vagyok jelenleg és most kezdtem el pár hete járni 1 lánnyal és nem az jár a fejembe h jujj holnap megdöngetem hanem az h dejó holnap ismét látom...le bu-zizhattok de le-szarom:PxD
2011. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

áhhh

nagyfaterom még most is megnézi a csajokat az utcán...milyen jó a segge milyen csinos stb...mindig meg is jegyzi h bárcsak fiatalabb lehetnék....

2011. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én környezetemben csak egyetlen olyan fiú van, aki tényleg jobban értékeli az érzelmeket, mint a testiséget. Személy szerint én meg soha nem ragadtam le a fizikai megjelenésnél, én ettől mindig is tovább láttam. Minek után én úgy gondolom, hogy az ember igaz valója a lélek, ezért mindig arra koncentrálok. Sokkal jobban becsülöm, ha egy lánynak tiszta lelke van, mint tökéletes teste. S mindezt 16 évesen, tehát a kor valóban mit sem számít.
2011. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

én mindig is csak szerelemre vágytam :)

teljesen változó, nem korfüggő..

2011. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 B.angel ***** válasza:
Daain, ha igazat írtál, akkor csak kívánni tudom, hogy maradj ilyen, amilyen most vagy! Mert biztos, hogy a legtöbb értelmes lány ilyen fiút akar majd magának! :)
2011. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 B.angel ***** válasza:
Elnézést: Dainn !
2011. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!