Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudhatnam meg, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnam meg, hogy az orvosom esetleg jobban is erdeklödik irnatam, mint egy atlag betegehez?

Figyelt kérdés
ugy erzem, hogy az orvosom velem szemben különleges banasmodot alkalmaz, ami nekem nagyon imponal. Tudom, hogy etikailag reszeröl nem lenne helyes a dolog, de en kesz lennek orvost valtani, de nem tudom, hogy lehetne ezt az egeszet megtudni, mert nem akarok beegni sem, hogy csak felreertettem a jeleket, ö meg nem kezdemenyezhet.
2009. márc. 20. 09:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha tényleg úgy érzed és kész vagy orvost is váltani, akkor én megmondanám neki kerek perec, hogy orvost szeretnék váltani, mert így és így érzek. De ne feledd, hogy elképzelhető, hogy minden betegével ilyen kedves. Vagy nős. Persze, ha "beégsz", úgy is másik orvoshoz mész, akkor meg úgy sem látod őt többé, de én a helyedben nagyon meggondolnám, mielőtt cselekszem.
2009. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!