Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ad nyelves csókot de miért? =//

Figyelt kérdés
lassan 5 hónapja együtt vagyok a a brátommal és nem ad nyelves csókot, az elején volt csak de max 1-2x-er. szólni nemakarok neki.
2011. jún. 6. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
amikor kapsz sima csokot es megnyalod a szajat, akkor mit csinal?
2011. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:
100%
hát akkor adj te, ő neki.. vagy szimplán kérdezz rá.. ne szenvedjél már. kommunikálj és a kapcsolat tartós lesz
2011. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
emiatt nemromlik meg a kapcsolatunk, csak mégis jólenne . szólni nemogok neki, mert megbántanám tuti. megharapja a számat :DD
2011. jún. 6. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, de mi csak 1 hónapja vagyunk együtt és még 1x se kaptam :/ Bosi az offért, csak hogy lásd, vannak sorstársak :D
2011. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kusaha ***** válasza:
Hát, mikor elkezdtem járni barátnőmmel, én se említettem meg semmit, meg ilyenek de mióta mindketten elmondjuk hogy mit gondolunk, hogy érzünk, mi jó nekünk azóta még jobb lett a kapcsolatunk. A nyelves csókra csak annyit tudok mondani, hogy mostani barátnőmmel csókolóztam először, de nálunk kb ez volt a járjunk! kijelentés, és soha nem gondoltam volna akkor még hogy akkor idáig eljutunk, szerintem szerencsésnek tudhatom magam hogy ilyen lányt találtam :) 17F
2011. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!