Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban minden nő elvárja, hogy a pasi néha megdugja?

Figyelt kérdés
mert én lehet hogy aszexuális vagyok (23f)
2011. jún. 6. 15:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A szex egy kapcsolatban baromi bensőséges dolog, az ember akkor mindig kitárulkozik valamilyen szinten, ráadásul kvázi összekapcsolja a párt egy közös titok, hogy milyen az ő szexuális életük.
2011. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

jól mondják előttem. nem CSAK az számít, de a szex egy nagyon bensőséges dolog, összetartja az embereket, kölcsönös örömszerzés. ha te úgy fogod fel, mint egy nyűgöt, meg "dugást", akkor a hozzáállásoddal is elég komoly problémák vannak. attól, hogy ez neked nem kell, attól még ez nem egy rossz dolog, sőt, egy csodálatos dolog. és egy párkapcsolatban nem is "dugni" szoktak, hanem minimum szexelni, de inkább szeretkezni. ebben az utolsó kifejezésben benne van az, hogy nem csinálod ezt bárkivel, a kölcsönös figyelem, az érzelmesség...


őszintén sajnállak. ha kiderülne a barátomról, hogy aszexuális, nagyon rosszul élném meg. hiába tudnám ezt róla, akkor is azt érezném, hogy az én hibám, mert nem kíván. és ez hosszú távon nem működne, kényszerből meg ne csinálja senki.

2011. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy kapcsolatban egy nő se várja el a dugást, hanem a szeretkezést. Ezért nem tud működni egy ilyen kapcsolat. Lehet, hogy néha hajlandó lennél megdugni, de ha érzi a csaj, hogy te nem vagy ott lélekben, nem kívánod, akkor az már tényleg csak dugás. Egy kapcsolatban viszont nem az kell. Keress olyan csajt, aki szintén aszexuális!
2011. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem azt várják, hogy néha, hanem hogy gyakran.
2011. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
És mi lenne, ha csak később derülne ki? Vagy, nem lehet ezt sokáig húzni, igaz? Biztos rájön, hogy nekem nem okoz örömet.
2011. jún. 6. 16:35
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem voltam benne biztos, mert eddig olyanokat hallottam, hogy a szex csak a férfiakat érdekli, stb.
2011. jún. 6. 16:37
 17/19 anonim ***** válasza:
baromság, hogy a szex csak a férfiakat érdekli. Szerintem a nőket jobban, csak nekik van annyi eszük, hogy nem hangoztatják, meg nem nyílvánítják ki olyan alpári módon..
2011. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az élet sem csak a táplálkozásról szól. Mostantól ne egyél semmit.
2011. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Két aszexuális kapcsolata? Azért ne feledkezzünk meg az aromantikus aszexuálisokról sem. :)
2011. jún. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!