Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek most? Se ház, se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Se ház, se munka, se pénz?

Figyelt kérdés
a törtnétet lényege: párommal elköltöztünk az ország másik felébe. neki van melója, nekem még nincs (kb 2 hónapja jöttünk, én otthagytam a melómat). általában alig van pénzünk, az utolsó 1000 forintot a cigijére költi, de nem baj. én nem járok sehova, nem veszek magamnak semmit. nagyon sok a veszekedés, mert sok hülyeséget tettem (buli, ivás, stb. de nem megcsalás). és ezért nagyon bizalmatlan, többször is szakítani akart). új életet kezdtünk, viszont minap is alig volt pénztünk és tartoztam egy ruhadarabért, amit odaadtam (kb 1500 ft). teljesen kiakadt és nagyon összevesztünk, hogy miért pont most adtam oda és miért vettem egyáltalán. pedig tényleg nem szoktam ilyenekre költeni, de most így alakult. de persze, az nem számít, hogy neki egy nap alatt sokszor két doboz cigi elmegy. nagyon összevesztünk és napokig nem szóltunk egymáshoz. viszont ma reggel újra eljött a téma és dobálóztunk egymásnak mindennel és én azt mondtam neki, hogy olyan mint egy alkoholista, mert azok az utolsó pénzüket a piára költik, ő meg a cigire. ezen annyira kiakadt, hogy ordított és azt mondta, hogy takarodjak innen én utolsó rib...c. és szedejm a cuccom és ne is lásson, minél hamarabb. aztán elment. írtam neki egy sms-t hogy nem ártana megbeszélni, de annyit írt vissza, hogy ne zaklassam és takarodjak. most mit tegyek? még elköltözni sem tudok, annyi pénzem sincs. és neki sem. menjek haza? hogy? tanácstalan vagyok.. és félek.. szeretem, de már besokaltam tőle... előre is köszi a tanácsokat, nagyon sokat segítene.
2011. jún. 6. 13:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sajnos akik elottem irtak, mindenkinek igaza van! Addig menj el tole, mig nem er haza ma. en tuti osszeszednem a cuccom es mennek. Probalj valakitol segitseget kerni, ugyis lesz aki segit. Ha most ott maradsz, az a legrosszabb amit tehetsz, mert biztos hogy megint csak veszekedes lenne. Probalj rajta tullepni, mert ha valaki szereti a masikat, semmilyen helyzetben nem beszelhet vele ugy, ahogy o tette veled! probalj talpra allni es elfelejteni ot orokre!!!!
2011. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem azt jelenti h vége,nem akar téged eltartani.
2011. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A hosszú monológodban a lényeget kellett volna leírni kérdező és nem a rizsát... Mire végig olvasom kiég a szemem a crt-től :)


Nagyon fiatal lehetsz szerintem...


Menj haza.. Ismerős--kocsi--haza.

2011. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a tanácsokat.. valószínűleg igen, elmegyek.. egyenlőre haza, aztán majd meglátjuk.. én fiatalnak érzem magam, de azért annyira már nem vagyok.. :(28). viszont új életet bármikor kezdhet az ember, és én elég erős egyéniség vagyok, főleg érzelmileg és lelkileg, csak épp ha szerelmes az ember, akkor igen könnyen meggyengül..
2011. jún. 6. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!