Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek most? Se ház, se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Se ház, se munka, se pénz?

Figyelt kérdés
a törtnétet lényege: párommal elköltöztünk az ország másik felébe. neki van melója, nekem még nincs (kb 2 hónapja jöttünk, én otthagytam a melómat). általában alig van pénzünk, az utolsó 1000 forintot a cigijére költi, de nem baj. én nem járok sehova, nem veszek magamnak semmit. nagyon sok a veszekedés, mert sok hülyeséget tettem (buli, ivás, stb. de nem megcsalás). és ezért nagyon bizalmatlan, többször is szakítani akart). új életet kezdtünk, viszont minap is alig volt pénztünk és tartoztam egy ruhadarabért, amit odaadtam (kb 1500 ft). teljesen kiakadt és nagyon összevesztünk, hogy miért pont most adtam oda és miért vettem egyáltalán. pedig tényleg nem szoktam ilyenekre költeni, de most így alakult. de persze, az nem számít, hogy neki egy nap alatt sokszor két doboz cigi elmegy. nagyon összevesztünk és napokig nem szóltunk egymáshoz. viszont ma reggel újra eljött a téma és dobálóztunk egymásnak mindennel és én azt mondtam neki, hogy olyan mint egy alkoholista, mert azok az utolsó pénzüket a piára költik, ő meg a cigire. ezen annyira kiakadt, hogy ordított és azt mondta, hogy takarodjak innen én utolsó rib...c. és szedejm a cuccom és ne is lásson, minél hamarabb. aztán elment. írtam neki egy sms-t hogy nem ártana megbeszélni, de annyit írt vissza, hogy ne zaklassam és takarodjak. most mit tegyek? még elköltözni sem tudok, annyi pénzem sincs. és neki sem. menjek haza? hogy? tanácstalan vagyok.. és félek.. szeretem, de már besokaltam tőle... előre is köszi a tanácsokat, nagyon sokat segítene.
2011. jún. 6. 13:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
és még annyit, hogy én tényleg mindent megtettem érte. feladtam az eddigi életem, eltávoltodtam a barátoktól, már régóta nem járok sehova, nem teszek semmi rosszat, szinte kiszolgálom őt és még ezek után is szinte nap mint nap a fejemre olvassa hogy miket tettem ellene. de én nem szólhatok vissza..
2011. jún. 6. 13:30
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Ha jól értem, a veszekedések bulizásból, piából adódtak. Te azt mondod, nem költekezel. Őt megszólod a cigije miatt, amire megkeresi magának a pénzt, és téged is eltart, te pedig iszol és bulizol (amire ebből következőleg ugye megint csak nem te kerested meg a pénzt). Én értem, hogy ez egy kapcsolat, és minden kapcsolatban/házasságban adódhat olyan helyzet, hogy az egyik félnek kell eltartania a másikat... De azért tényleg, gondolkozz már.
2011. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 napietus ***** válasza:
100%
milyen perspetívát látsz a jelenlegi helyzetben? mert én ezek alapján semmilyet sem látok. Neked volt munkád, miatta kerültetek ebbe a helyzetbe. egy dologban van igaza: a legjobb az lenne, ha összepakolnád a legszükségesebb holmidat, és hazamennél. bárhogy. ha nincs pénzed, stoppal, de ne maradj ott! vagy hívd fel a szüleidet, hogy menjenek érted.
2011. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mi már 6 éve együtt vagyunk, ebből kb 4 éve együtt is élünk. még a kapcsolatunk elején éltem kicsapongó életet. meg volt, hogy együtt voltunk bulizni kb egy fél éve és én sokat ittam és neki nem tetszett meg ilyenek, de ennyi. nem költöm semmire a pénzt. és volt, hogy neki nem volt munkája és én soha nem szóltam meg még azt sem, ha cigit vett. de mindezek mellett nagyon szeretem, nem véletlenül adtam fel az eddigi életemet.
2011. jún. 6. 13:42
 5/14 napietus ***** válasza:
84%
megszeretsz majd mást. vele nincs jövőd, Te is tudod. ne tökölj sokat, mert ha kidobott (márpedig így volt) és mégis ott maradsz, azzal csak még kiszolgáltatottab, megalázóbb helyzetbe hozod magad. és ez így megy majd tovább egyre mélyebbre. most még van visszaút.
2011. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

első kommentelőnek....te hülye...én úgy olvastam ki a szövegből, hogy csak akkor bulizott, amikor még nem költöztek el, és még volt munkája....még jó, hogy le is cseszed.

Am a kérdésre válaszolva, lehetőleg keress valami munkát, kérj kölcsön, hogy elindíthassátok az életeteket.

2011. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ennyire durva veszekedések nem normálisak egy kapcsolatban. Akármennyire is szereted, ha a párod, az aki elvileg évek óta szeret, megosztod vele az életedet stb ler*bancoz, az nagyon nagyon nem normális. Nagyobb viták alkalmával is kell lennie egy minimális tiszteletnek a másik felé, ami miatt nem vágunk ilyeneket a párunk fejéhez. Én már csak ezért fognám a kis cókmókomat, és hazamennék a szüleimhez, amíg talpra nem állok.

Ha maradsz és hízelegsz neki kicsit szerinted mit fog gondolni? Beszélhet veled úgy mint a kutyával, beléd rúghat, megalázhat, tarthat száraz kenyéren és vízen akkor is mellette maradsz... ez így nem normális. Már csak figyelmeztető jelleg miatt is elmennék. Ő küldött, én megyek, ennyi... majd ha megnyugszik megbeszélitek talán. Szüleidhez nem tudsz hazamenni legalább 1-2 hónapra? Vonatjegyre csak van pénzed, vagy ha nincs akkor tényleg stoppolj, kérj meg egy barátot hogy jöjjön érted, szüleidet, bárkit...

2011. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd a fenébe a pasidat, hiába szereted, szerintem lesz@r magasról, csak kihasznált eddig is ! Nőjj fel magadhoz, hagyd ott, keress munkát és élj normálisan, eljön aki megbecsül ! Vagy maraddj vele, tűrj, legyél a kapcája, ne panaszkodj senkinek, egyszer benne leszel a hírekben ! Akkor már mindennek annyi!
2011. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok: Félreértelmeztem, ne haragudj, így már értem. Szerintem is szedd össze magad, és költözz haza. Nincs értelme így vele maradnod, mert az ilyen veszekedések csak rosszabbak lesznek idővel.

47%-os válaszoló: Örülök, hogy te egyből úgy olvastad, ha itt lennél, most leborulnék előtted, olyan ügyes vagy:D

2011. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kezdj új életet, mellette soha sem leszel "ember", soha sem leszel az igazi társa.

A múlt, elmúlt, ha mindig felhánytorgatja, hallgathatod egész életeden keresztül. Ezt szeretnéd? Mert még ha dolgozni fogsz (mert most ebben látod a problémát, hogy Te nem keresel), sem fog semmi megoldódni. Nem tudom mennyire költekezel (írod, hogy nem nagyon), de meg kell tanulnod a pénzzel bánni. Mielőtt megvennéd, kérdezd meg magadtól: van-e rá szükségen? Csak azért, mert valami jól néz ki, nem feltétlen kell, hogy megvedd.

Most azon szólalkoztatok össze, hogy megvettél valamit, máskor meg máson fogtok. Jelentéktelen semmit mondó dolgokon. Tehát csak VESZEKEDTEK.

Fiatal vagy még, semmi kötelék, ne pazarold az életed. Ha van hová hazaköltözni, akkor ne késlekedj. Ez az út nem jó irányba meg, keress másikat.

Idővel elmúlik az iránta érzett szerelmed és majd megszeretsz valaki mást.

Nem lesz egyszerű. Sok sikert!

2011. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!