Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól döntök? (A kérdés mező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntök? (A kérdés mező tartalmazza a kérdésed, ne a magyarázat! A listaszerű megjelenítés és átláthatóság miatt van erre szükség! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban, aki nagyon tetszik nekem. Szünetekben beszélgetünk a könyvekről meg ilyesmikről. Ő is kedvel engem. A facebook-on pedig ő kért meg, hogy meséljek neki a könyvről, amit én olvasok. Kérdeztem, hogy untatom-e, de azt felete, hogy egyáltalán nem. Arra gondoltam, hogy holnap a facebook-on elmondom neki, hogy szeretem.


17/f


2011. jún. 5. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak nekem van az az érzésem, mintha időt ugrottunk volna? :O

azt írtad, hogy megkért, hogy mesélj neki egy könyvről, erre te szerelmet vallasz? ööö...szerintem ne. Korai megrémítenéd. Az jó ha van közös témátok, beszélgessetek, meg ilyenek, de ha így lerohanod, tuti besz-r. (én azt tenném)

2011. jún. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne a fészen, hanem élőben mondd meg neki, ha már az osztálytársad!
2011. jún. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És igaza van az elsőnek, várj még a kijelentéssel, először közeledj, bókolj, udvarolj neki.
2011. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem rontunk így rá, mint tóth az anyjának.

Lassan, várd ki a pillanatot, légy biztos benne hogy nem csak jó haverként tekint rád. És ne azt mond neki hogy szerelmes vagy hanem először kezd, hogy jól néz ki, hogy kedveled és a végén ha már nem lesz ijesztő akkor mond hogy sokat érzel iránta, persze ne egy alkalomkor az összeset.


Nyugi a "vadat" be kell cserkészni.

2011. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért akarom a face-en, mert csak ott lehetünk kettesben.
2011. jún. 6. 14:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyan, ez butaság... Oda mész hozzá és legfeljebb elhívod. De fészen is ráírhatsz, de semmiképp ne ott vallj neki szerelmet, mert sztem annál szánalmasabb nem nagyon van.
2011. jún. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

1 év telt el azóta, hogy kiírtam ezt a kérdést. Elmondom, hogy mik történtek. Azt tettem, amit mondtatok. Nem mondtam el azonnal neki. Sokat vártam. közben leadtam egy csomó hájat, és izmokat szedtem fel. Ősszel elhívtam randira kétszer is, de nem tudott eljönni. Aztán 11/11/11-én közölte velem, hogy nem tetszek neki. Azóta udvaroltam egy másik lánynak, de ő is visszautasított.

De még mindig szeretem az előbbi lányt. És most eléggé szomorú vagyok.:(

2012. jún. 7. 17:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez független attól, hogy élőben mondtad-e el neki, nem a te és nem is a mi hibánk, hogy így sikerült. Persze nem tudom, mennyit vártál, sajnos azt túlzásba is lehet vinni. Amúgy meg ha elhívtad randira, és ő nem tudott elmenni... hát ez meg vagy baleset, vagy az ő hibája; sajna olyan ez a dolog, hogy minimum 2 emberen múlik.
2012. jún. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, és 2011-06-07 01:40 voltam. De ne keseredj el, még fiatal vagy. :) Én 23 vagyok, és még nem volt barátnőm, de nem csüggedek!
2012. jún. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Élőben mondtam meg neki, hogy szeretem.
2012. jún. 8. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!