Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 30 éves nő öreg egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves nő öreg egy 17 éves fiúhoz?

Figyelt kérdés
Szerintem az, de azért várom a véleményeket.
2011. jún. 5. 18:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68 %-os látom jártál biológiára:)
2011. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

18:47 és 18:50


Ti viszont matekra nem jártatok úgy látszik: ahhoz hogy 30 évesen 17 éves gyereke legyen egy nőnek, 13 évesen kell szülnie, ennek a lehetősége pedig biológiailag nincs kizárva.


[link]

2011. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
igen öreg
2011. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha az teljesen normális, hogy egy 17 éves lány 30-40 éves Férfival jár, akkor az alapján ez is teljesen normális.
2011. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nem tudnék mit kezdeni egy tizenhét éves sráccal. Teljesen más a gondolkodásuk. Még csak nem is vonzanak külsőre sem mert még nem túl férfiasak. Ízlések és pofonok, szerintem hátborzongató. Aztán lehet hogy három év múlva ha harminc leszek másképp fogom gondolni:D
2011. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok, és nagyon tetszik egy 28 éves nő, de ennek ellenére én is azt mondom, hogy ekkora korkülönbség óriási férfi és nő között(Pedig tényleg nagyon szeretném).

Hogy miért is? Egy 18 éves férfi képtelen megadni azt egy 28 éves nőnek, ami neki kellene, mert korából fakadóan vannak olyan hiányosságok az élettapasztalat terén, ami egy nőnek feltételen szükséges. Például: Egy 18 éves fiú életében nem dolgozott 2 hónapnál tovább(bár ez is ritka), és ha a nőnek problémái vannak a munkahelyén, akkor nincs az a bölcsesség(a tapasztalat hiányában), amivel vigasztalni tudná. Egy 18 éves fiúra képtelenség felnézni. Anyagilag ritkán független, de akkor is még csak épp hogy keres valamit, és egy nőnek azért szüksége van arra, hogy a férfi nyújtson neki (legalább vészhelyzetben) anyagilag is biztonságot.

Itt még csak olyanokat írtam, ami 100%-ig lehetetlenség, és ehhez nem is vettem hozzá azokat, mint például képtelen elintézni egy ügyet(mert végül is lehetséges, csak nagyon ritka). Hosszú távon egy ilyen kapcsolat nem működőképes.

2011. jún. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad van utolsó.
2011. jún. 6. 06:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!