Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit mondjak?

Figyelt kérdés
Nem hinném, hogy utál, bár nem tudom pontosan, de mikor ott vagyok, persze nem mond semmit ha baj van. Múltkor is elmentem onnan akkor nemvolt semmi, most megint az van, hogy miért velem van mindig? 2hetente csak, néha 3. Rosszul csinálok valamit? Pedig nem iszok, semmi rosszat nem csinálok. Buliba se járok, semmi. Mégis én vagyok a rossz, de miért? Mi lehet itt a baj most? Nem értem. A legjobb barátnőm, nagyon szeretem őt. 17/L
2011. jún. 5. 18:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Na, elolvastam a korábbi kérdésedet is. Félre értetted a helyzetet:) Nem veled van a baja...az a baja, hogy rajtad kívül nincsenek barátai a lányának, hogy nincs társasága. Ezt nálunk is eljátszották a szüleim. Ez nem ellened szól, szerintem tuti az van, hogy úgy képzeli el a lányát az iskolában, mint magányos farkast, aki kimarad a közösségi feladatokból, nincs társasága, és talán azt is hiheti, hogy különcködtök vele.

Menjetek oda a többiekhez is beszélgetni!

Aztán majd rájön az anyukája, hogy egy igaz barát, akire mindig lehet számítani, 1000szer többet ér, mint kedvelt figurának lenni az osztályban.

A másik dolog meg, hogy a mai világban, ha nem részegeskedsz, nem bagózol, és 15 évesen még szűz vagy, az "überciki", "őskövület" kategóriába tartozol...nem veletek van a baj.

Ti maradjatok csak ilyen józanak, felnőttesek! :)

Büszke vagyok rátok:)

19/l

2011. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Utolsó szívemből szóltál!:D


20L

2011. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugtattál:) Igen már meg van a terv:D Hogy másokkal is leszünk így együtt és akkor látni fogja:D De nálad most hogy van? Vagy minden megoldódott?
2011. jún. 10. 17:24
 14/16 anonim ***** válasza:

Örülök hogy megnyugodtál:)

Hát, mi annak idején még 12 évesek voltunk a barátnőmmel, sajnos még befolyásolható voltam, az osztályt választottam, utána évekig bántam, hogy elveszítettem...de adott még esélyeket az élet, azóta szereztem igaz barátokat...és nagyon megbecsülöm őket, mindig kiállok mellettük, akármi van:)

2011. jún. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Ja értem :) Akkor jó:)

De és te is ilyen vagy hogy nem csinálsz semmi rosszat? Mert mi ketten egyértelműen tiszták és jók:) nehéz ilyen barátot is találni aki normális de nekem sikerült:)

2011. jún. 10. 20:41
 16/16 anonim válasza:
hozd a sörétest :DDDDDDD
2011. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!