Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit mondjak?

Figyelt kérdés
Nem hinném, hogy utál, bár nem tudom pontosan, de mikor ott vagyok, persze nem mond semmit ha baj van. Múltkor is elmentem onnan akkor nemvolt semmi, most megint az van, hogy miért velem van mindig? 2hetente csak, néha 3. Rosszul csinálok valamit? Pedig nem iszok, semmi rosszat nem csinálok. Buliba se járok, semmi. Mégis én vagyok a rossz, de miért? Mi lehet itt a baj most? Nem értem. A legjobb barátnőm, nagyon szeretem őt. 17/L
2011. jún. 5. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

őő töröld a kérdést és tedd fel újra kösz ebből 1 szót se lehet érteni bár gyanítom ez is olyan kérdés lesz amire úgyse tudunk értelmes választ adni


19F

2011. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mi nem érthető rajta?-.- Miért utál az anyja mikor semmi rosszat nem csinálok vele sem? ennyi a lényeg.
2011. jún. 5. 18:18
 3/16 anonim ***** válasza:
Valamiért nagyon el lehetsz kenődve, de abból amit írtál, nem sokat lehet megérteni. Pedig ha nekiülsz, hosszan értelmesen leírod, a problémád fele talán meg is oldódik. Ezzel le tudsz higgadni. A nagy bánatra jó gyógyír, ha kiírod magadból.
2011. jún. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Annyi hogy az anyja utál elvileg és valami baja van velem még :S ez változhat? ki irtam egy másik kérdést ugyan ilyet, csak több nem árt.
2011. jún. 5. 18:19
 5/16 anonim ***** válasza:

> Rosszul csinálok valamit?

A fogalmazást.


> Nem értem.

Mi se értjük hogy mi a kérdés.

2011. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor bocsi kihagytam azt a részt hogy az anyjának van baja velem vmi :/ pedig mi jól megvagyunk, legjobb barát nekem is és én is neki. Viszont az anyja mondta hogy miért csak velem van? Ez lehet a baj? járjon el mással is és akkor elfogad engem is ?
2011. jún. 5. 18:22
 7/16 A kérdező kommentje:
2011. jún. 5. 18:23
 8/16 anonim ***** válasza:
az a gondunk hogy rohadtul érthetetlen és összefüggéstelen dolgokat írtál. Vagy tanulj meg normálisan írni vagy ne, de akkor ne pampogj ha beszólnak.
2011. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ott jobban leirtam elovlastad?
2011. jún. 5. 18:53
 10/16 A kérdező kommentje:
Amit bemásoltam arra irjatok...ott jobban le van irva:)
2011. jún. 7. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!