Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve járunk a barátommal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve járunk a barátommal, és nagyon szerelmes vagyok bele, de ő ősszel elmegy egy másik városba egyetemre, ami 400 kilométerre van. Én csak 1 év múlva végzek. Ugye szakítanunk kell, mikor elmegy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2007. jún. 28. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell szakítanotok, ha a kapcsolatotokkal amúgy minden rendben. Én is éveken keresztül távkapcsolatban éltem a főiskolai évek alatt, de ez nem is volt olyan nehéz, mint mondjuk régen. Az internet volt a segítség. Napi kapcsolatban voltunk a neten, chateken és e-mailben. Egy-két hetente hétvégéken pedig láttuk egymást, mert valamelyikünk megtette a szükséges távolságot a másikhoz.

Ha csak egy évről van, azt simán ki lehet bírni így. Eleinte nehéz lesz persze, de ha ügyesen szervezitek az életeteket, akkor tudtok alkalmazkodni.

2007. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Amikor a párommal (azóta a férjem) megismerkedtem köztünk 300 km volt. Mégsem szakítottunk soha. Hétvégente találkoztunk, vagy ő jött (ez volt a gyakoribb) vagy én mentem. Olyan is volt, h ogy félúton találkoztunk. Szerintem a távolság nem lehet akadály, ha két ember szereti egymást. Ja és eszünkbe sem jutott, hogy másfelé kacsingassunk. És még egy dolog, nem vagyok öregasszony, mindez 4 éve történt.
2007. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom három éve ment el 300 km-re tanulni, két évre. Péntekenként hazajött, néha én mentem. Ma a férjem.:))

Valóban néha nehéz, olykor nagyon tud a másik hiányozni, de egy szerelemnek ennél többet is ki kell bírnia.

2007. júl. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

nem kell szakítanotok. minden egyetemistának van egy otthoni csaja, meg egy egyetemi csaja is. általában amikor a vonatablakon még az otthoni barátnőnek integetnek, a másik kezükkel már írják az üzit: indulok kicsim


:D

2016. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Butasàg lenne szakitani! Ha szeretetik egymàst, akkor a tàvolsàg még jobban össze fog benneteket hozni! Minden jòt!
2021. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!