Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért csinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinál ilyet egy srác?

Figyelt kérdés

A volt párom 1 év után odajött hozzám és azt mondta, hogy még mindig szeret és újra akarja kezdeni az egészet.Én persze meglepődtem ezen, hisz az elmúlt 1 évben nem beszéltünk, és ha találkoztunk is épphogy köszöntünk egymásnak,csak akkor szóltunk egymáshoz, ha muszáj volt.

Na de a lényeg az, hogy miután azt mondta, hogy szeret és én azt mondtam, hogy ezt át kell gondolnom, hogy visszaakarom-e az életembe ő még az nap éjjel összejött egy csajjal. Kérdem én akkor minek jött oda hozzám? Kérlek segítsetek megérteni.

A válaszokat előre is köszönöm.


2011. jún. 4. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak hzülyteni akart, vagy csak szexet.
2011. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy ezzel akar féltékennyé tenni, hogy visszaszaladj hozzá, hogy neked mégis ő kell.
2011. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem a 2.-nak van igaza. Csak azért jött valakivelössze, hogy "felkeltse" az érdeklődésedet.


sajnos az az igazság, hogy szingli pasi nem kell senkinek, ha meg mégis összeszedett valakit, akkor majd azonnal sorbanállnak érte.


Nekem 23 éves koromig nem volt SENKIM, amikoris az elsővel való összejövés harmadik napján még ketten kezdtek úgy viselkedni, mint akiket érdeklek, holott előtte senkit nem érdekeltem...

2011. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kérdés inkább az hogy te miért vonzódsz még hozzá?

(Ha nem érdekelne a srác, akkor nem érdekelne e rejtély megoldása sem.)

2011. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem értette, h a válaszod nemet jelent, és próbált továbblépni.
2011. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha megint beszéltek, akkor kérdezd meg tőle, hogy ezt hogy gondolta. egyébként adhatsz neki még egy esélyt, de én a helyedben nagyon gyanakvó lennék. mondd, hogy először csak randizgassatok és majd meglátod, mit is akar igazából. viszont, ha azért mentetek szét, mert megcsalt, akkor nehogy újra járj vele, mert annak megint csúnya vége lesz!
2011. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!