Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat kérnék!

16/F vagyok, és a szomszéd csaj (van férje) néha amikor én is és ő is egyedül van, át szokott jönni és....... Ő 35év körüli.

Más is van ilyen helyzetben?


2010. júl. 14. 12:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Gondolom értitek a .....-os részt.
2010. júl. 14. 12:14
 2/10 anonim ***** válasza:

csaj?!!

kb az anyádlehetne:D gratulálok:D

2010. júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hagyjál már :D:D ebben kb annyi az igazság hogy te 16 éves vagy. több nem :D
2010. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

jaja. minden második ember ezt csinálja.

Én is átmegyek a Józsihoz amikor a pasija nincs otthon.

F/65

2010. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
hát te se vagy normális meg a nő se!!!
2010. júl. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Értelmes nők ilyet nem csinálnakl inkább szedj fel egy csajt. A nővel meg fejezd be ezt a hülyeséget. Lehet,h jó neked,de hidd el jobb elkerülni a bajt,,mi lesz,ha megtudja a férje??????????????????,

19L

UI:Ha csak hülyéskedsz, nem vagy normális..............

2010. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem hülyéskedem, teljesen komolyan írtam ki a kérdést. És a férje ritkán" van otthon, és nem fogja megtudni. De szeretjük egymást, és jó a ....-is, szóval miért hagyjam abba?
2010. júl. 14. 12:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd átmegyek én hozzád kis csávó azt a szart is kiverem belőled hát ha elmúlik a kamuzhatnékod te kis idióta! Szerinted mit tudna veled kezdeni egy 35 éves nő földugna téged mindenestül magának te kis idióta!!!
2010. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy velem is kezdett már 36 éves nő és benne is lett volna a kufircban csak én nem akartam,meg annyira nyomult hogy már majd kifordult tőle a belem!
2010. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:D:D:D
2010. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!