Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok, nők miért szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok, nők miért szeretnek náluk jóval idősebb pasit választani?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Azért mert a lányok hamarabb érnek mint a fiúk.
2011. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mert bíznak benne, hogy tapasztaltabb, felnőttebb, aztán rájönnek, hogy egy érett pasi testbe bújt pólyással állnak szembe....

Az mit jelent nálad, hogy jóóóóóval idősebb?? 2 év?5?10?30?

Mert nálam a 12-től kezdődik a jóval.

22L

2011. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ösztön.
2011. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Általában az idősebb pasiknak van pénzük. PÉNZ!
2011. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én a nálam 10 évvel idősebb korosztályt kedvelem. Egyszerűen azért mert komolyabbak, jobban fel tudok rájuk nézni. Nekem ez nagyon fontos.

20L

2011. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

15:37

Jóval idősebb: öt vagy annál több

2011. jún. 3. 16:12
 7/14 anonim ***** válasza:
9%

"Azért mert a lányok hamarabb érnek mint a fiúk."


Ez már annyira unalmas és szánalmas közhely. Testileg előbb értek, de agyilag nem.


Igen a pénz miatt. Egy idősebb férfi már talán rendelkezik megfelelő egzisztenciával, ami a 20-on éves srácokról nem mondható el. Mindig könnyebb belemászni a készbe, mint tenni is érte.

2011. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Közhely a frászt. Inkább te vagy közhely utolsó.. Tipik, jajj átvert egykét ribi, csak a péznünket akarják rinya... Legtöbb férfi fel sem fog dolgokat egy életén át. Legtöbbötök, csak 40 éves korára nő fel... De ez az élet rendje. A nők azért vannak előrébb agyba, mert náluk minden összefüggésbe van mindennel, nálatok pedig minden el van különítve. S mivel az élet is egy káosz, legtöbben képtelenek vagyok túl látni rajta. Azt is aláírom, hogy néha túl kombinálnak a nők dolgokat, mert a válasz egyszerű, de legtöbbször nem az. S nem kell itt előadni a nagy dumát, hogy a nők nem csinálnak semmit, "könnyű belemászni a készbe...blabla... A férfiakról is elmondható ugyan ez. Teljesen fölösleges az ellentétes nem orcsárolása, mert mind két nemben, vannak ilyen s olyan emberek... Ez az amit nem vagy képes felfogni... Azért mert van olyan ribi aki a pénzre hajt, azért még nem minden lány ilyen, ki kell, hogy ábrándítsalak. De ha neked jó ebben a hitben élni, akkor sose találod meg az igazit. Mert mindig csak egy arra való nőd lesz... :)))
2011. jún. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert tévhitben élnek.
2011. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én lányként azt mondom, hogy mert a saját korosztályban lévő fiúk tőlünk fiatalabb lányokat választanak.

Ami szerintem nem jó, mert én a saját korosztályomból szeretnék párt találni vagy max 2 évvel idősebbet.

2011. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!