Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért figyelték, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért figyelték, hogy mit reagálok?

Figyelt kérdés

Na az volt,hogy egy fiú mondja,hogy randira készült múltkor vagy valami ilyesmi,erre a legjobb barátja rámnéz mosolygva meg felhúzva a szemöldökét.Aztán egy lány,aki mondjuk ismeri jobban,meg közel áll a sráchoz,ő meg ilyen lenéző fejjel nézett rám,mármint a fiút nézte el,mint aki tudná,hogy hazudik a srác,vagyis nem is ment randira.

De más fiúbarátai is figyeltek,hogy mit reagálok..Szerintetek miért????


2011. jún. 3. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
azért van a szemünk, hogy nézzünk.
2011. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert biztos kíváncsiak voltak a reakciódra:D Ilyen egyszerű:D Ha amúgy nem adja jelét hogy tetszel neki, akkor felesleges ilyeneken kombinálni. Meg amúgy is. Ha akar valamit közölje ne szórakozzon. Hány éves vagy egyébként? 13 és 15 között valahol? Komolyan kérdem.
2011. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én már nagy lány vagyok, és már nem vagyok 15 mindjárt 16 leszek,
2011. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

> Szerintetek miért????

Szerinted mi honnan tudjuk?

2011. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy elterjedt a híre, hogy neked bejön a srác. Kíváncsiak voltak, hogy most, akkor mi lesz. De lehet, hogy egész másról van szó. Sőt az is lehet, hogy te csak bebeszéled, hogy valami történt itt.
2011. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet,hogy elterjedt,de nem tudom honnan vették,mert nekem nem jön be.Én viszont azt gondoltam mindig is,hogy bejövök ennek a srácnak,csak éppen nem akartam megbántani soha,hogy nekem nem jön be.
2011. jún. 3. 13:47
 7/7 anonim ***** válasza:
úgy látom nagy problémák vannak az életben
2011. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!