Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nekünk is van ám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nekünk is van ám lelkünk! Miért nem figyeltek?

Figyelt kérdés

sok lány azt hiszi, hogy a fiúknak/férfiaknak nincs lelkük, mindent kibírnak.

és valóban, egy férfi elég sok mindent elviselhet, de amikor a szeretett személy alázza, mond durvákat, vagy semmibe nézi, legyen 15, 25, vagy 45 éves fiú/férfi, az számára a legkegyetlenebb.

szóval, lehet tökös, lehet nyápic, de ha érzelmileg nem egy nulla, nem egy érzéketlen f*szarc, akkor bizony nem kellene kínozni.

vagy áttaposni rajta, mint egy darab fán, ami "majd túlteszi magát" az egészen..


2011. szept. 15. 00:32
1 2
 1/11 napietus ***** válasza:
94%
nagyfiúk vagytok, védjétek meg magatokat. ha beszólnak, szólj vissza, ennyi az egész. nem kell ezen vergődni.
2011. szept. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem süllyedünk a szintetekre, mert akkor jön a hiszti. :)
2011. szept. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 napietus ***** válasza:
az én szintemre max. emelkedhet, aki így általánosít...hisztis p*csákkal meg ne foglalkozzatok, el kell őket küldeni a francba.
2011. szept. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
etus te ma nagyon hülyeségeket írsz pont emiatt a felfogás miatt van 4x annyi fiú öngyilkos mint lány...
2011. szept. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

1 dologra sosem figyelnek! az pedig az evolúcio..mindig azzal jönnek hogy ""ti férfiak semmire sem mennénk nélkülük"

na de ök se nélkülünk.. ebböl kiindulva egyedinek érzik magukat és ök a királyok.

ismerös a szitu amit írtál.

2011. szept. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam törődni mások lelkével, legyen az fiú vagy lány.


Senkin nem gázolok át, de a véleményem őszintén megmondom, mindenkinek, mert a hitegetés és mellébeszélés szerintem 1000x kegyetlenebb.


Ha egy férfi túlérzékeny vagy érzelgős, elfogadom, de mint férfi nem kell. Viszont a "barátnőm" lehet.

2011. szept. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 napietus ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:47


nézd, aki öngyilkos lesz egy elutasítástól, vagy egy beszólástól, az ne csajozzon. az se megy agysebésznek, akinek remeg a keze. ez egy ilyen műfaj.

2011. szept. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj szegény fiúkák.És a nők lelkével ki törődik?mert nem Ti az is biztos.Ennyit erről.
2011. szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Amazing ***** válasza:
100%

Ismerős az téma!

Barátom járt így, csak ott van egy gyerek is.

Több mint egy éve történt, de nem tudta magát túltenni rajta, ő is öngyilkos akart lenni, pedig már 1 éve van barátnője, de valahogy vele nem érzi azt amit kell, pedig a mostani barátnője, nagyon normális és segít neki mindenben, az előző, meg mindenre szart, hajszolta a spanomat mint állat, megalázta a barátai előtt...stb

Velem is csesztek ki hasonló képpen, és nálam is van egy gyerek.

Mondtam spanomnak, hogy a mostani barátnője sokkal jobb, de hát hiába.

Ilyenkor, ha elfoglalja magát az ember az a legjobb megoldás.

Én pár nap alatt rájöttem, hogy minek sírjak egy nő után, a gyerekem láthatom, ő meg próbálhat taposni úgysem sikerül neki.

Kicsit beleszarósan kell nyomatni a dolgot és minden jobb.

Nekem is van már azóta egy több mint 1 éves kapcsolatom és nagyon boldog vagyok, pedig minden nap látom a volt barátribancomat.

De hát ha idegesíted magad, meg azon gondolkozol, hogy mi lett volna, ha, abba beleőrülsz.

2011. szept. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor fogom őket sajnálgatni, hogy ha pl. ebben a kategóriában nem minden második komment az lesz, hogy "Jól megb*szlak, azt' csá!" vagy "Ez is csak egy k*rásra jó..." vagy "Minden nő r*banc!". Egyébként ha le is koptatok egy fiút, akkor azt mindig normálisan, és nem k*csög módonm szoktam, nem szeretek senkit sem megbántani, de ha valaki nem ért a jó szóból, akkor bizony előfordul. 19L
2011. szept. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!