Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok ehhez a korkülönbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a korkülönbséghez? Lent.

Figyelt kérdés
A lány 14, a fiú 20. Szerintetek mennyire gáz a 6 év korkülönbség?
2011. jún. 2. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen hihhetetlen, hogy..de még is , de most tényleg ez hihetetlen, nem hiszem el, ez hogyan lehet???
2011. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt hogy a lány már nem szűz.
2011. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem lenne gáz, ha a csaj idősebb lenne...
2011. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szóhoz sem jutok!!!!

na de mégis hogy képzelitek ezt?????????

2011. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Gáz és a 20 éves srác pedo.
2011. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
vicces, nevetséges....
2011. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Azt hogy a lány már nem szűz."


Attól még lehet szűz a lány és nagyobb esélye van rá mint egy 18 évessel szemben. Nem mondanám soknak, de nem 14 éves lány esetében, mert az még fiatal.

2011. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz.. :)
2011. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez mindkettejük természetétől is függ. Ha a lány nem egy K.rva és a fiú nem csak a szex miatt van vele, akkor semmi baj nincs vele. Talán még jó is.

Saját példámból 17 évesen nekem is jóval idősebb párom van.

Ameddig meg nem ismertem nem produkáltam az iskolában. Mióta őt ismerem meg vagyok magammal elégedve. És tény, hogy egy idősebbnek más a gondolkodása ami remélhetően jót jelent és ha ezt a lány is átveszi nincs semmi baj.

2011. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A 6 év maga nem sok.

De hogy a csaj még csak 14éves úgy sok. ha mondjuk 17-18lenne akkor simán illik hozzá egy 23-24éves pasi de így még most sok.

Hidd el. Gondolj bele. Te már túl vagy a tinédzser koron, elméletileg felnőtt ember vagy és kiélted magad amennyire szeretted volna. De ő még csak most kezdi az életet. Neki még élnie kell tapasztalatokat szerezni(nem úgy hogy a fél várossal lefeküdni) úgy értem, hogy bulizni, iszogatni és sok élményt szerezni.

2011. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!