Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok 4 év korkülönbséghez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok 4 év korkülönbséghez?

Figyelt kérdés
22L, 18F
2011. jan. 4. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen jó!!
2011. jan. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
tehát a lány idősebb
2011. jan. 4. 10:18
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem mondod... :) Ebben semmi kiventivaló nincs, rendben van.
2011. jan. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
sejtettük hogy az L betű nem lovat, és az F nem farkast jelent :D am ez nem vészes.
2011. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
fiú középsulis, lány másoddiplomás :D
2011. jan. 4. 10:20
 6/15 anonim ***** válasza:
még mindig teljesen jó!!:)van még valami?:)
2011. jan. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
cseppent sem furcsa?
2011. jan. 4. 10:23
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Téged zavar? Mert amúgy van egy 20 éves ismerősöm csaj, és hát minden hétvégén, egy 17 éves sráccal kavarnak..Bejön neki, csak őt zavarja hogy fiatalabb..Ha téged nem zavar, másnak beleszólása úgysincs;)
2011. jan. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát ha a lánynak a fiatalabbak jönnek be egészségére. Én nem szeretném, hogy a fiú legyen fiatalabb. De a mai világban vannak már furcsább dolgok is.
2011. jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

20 éves korom körül nekem is volt 4 évvel idősebb barátnőm. Egy pillanatig sem zavart.

Az exemet most egy nála hat évvel fiatalabb srác dugja. Viszont egyre többet panaszkodik nekem, hogy a gyerek semmilyen szinten nem tudja kielégíteni. Sem az ágyban, sem a viselkedésével. Mivel mindketten tanulók vagyok és a lánynak sem lehet olyan nagy tapasztalata, ez nem lehet probléma. Viszont ha te vagy a fiú, akkor a kérdéseid alapján úgy látom, gyorsan fel kell nőnöd!

2011. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!