Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak magammal ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak magammal ebben az egy hónapban?

Figyelt kérdés

Párom idén érettségizik és már gőzerővel készül. Nem tölti velem a délutánjait, csak akkor látom, amikor bejön a suliba, mert tesiérettségire kell gyakorolnia és szünetben szoktunk beszélgetni. Hétvégén is tanul.

Ezt nekem persze megg kell értenem és el kell fogadnom.


De én addig mit csináljak? Már minden tantárgyból le vagyok zárva erre az évre és nem tudok mit kezdeni magammal, plusz, így, hogy nincs mivel elfoglaljam magamat, érzem, hogy őrülten hiányzik.


Adjatok valami tippet, hogy mit csináljak június 23-áig? :)


2011. máj. 31. 16:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Érettségi? pff. és ha felveszik majd egyetemre mi lesz? nem mintha a tesis egyetemeken annyit kéne tanulni (majdhogynem lóf@szt sem) de azért nekem fura hogy egy tesi érettségi miatt ennyire nem tud veled lenni soha. oké hogy ott a többi is, de azt a legtöbb ember 0 tanulással teljesíti. szerintem igen is kérhetnéd hogy szakítson rád legalább hétvégente időt, ott vannak a hétköznapjai, érettségi szünet van, nehogymár annyi tanulás nem elég..
2011. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De ez meg szerintem az ő jövője és hadd rendezze úgy, ahogy szeretné. Szerretne maximálisan teljesíteni, nem mindig volt ilyen a tanulmányokban, lehet, hogy kicsit túlzásba viszi, de legalább nem úgy fog odaálni, hogy "jéézus, nem tudok semmit"
2011. máj. 31. 18:09
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor meg ne nyafogj.Találkozz barátnőkkel,olvassál,napozzál,tornázzál.Menjél strandra.Találd fel magad.Nagylány vagy,nem hiszem el,hogy semmi nem jut eszedbe.


22N

2011. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát ez fura nekem is:D

Én is érettségizek, a barátom is.

A barátom tesiből, és jár rendszeresen ő is felkészítőre. Plusz ő most csinálja gyorsítottban a jogsit, ami annyit tesz majdnem minden nap van neki vezetés.

Én meg elb@sztam pont azokat, amik kellenek, hogy felvegyenek, ezért most teperek a szóbelire.


De mégis minimum két-három naponta találkozunk (közte meg telefon, msn), és minden második találkozás együttalvás. Pedig mi se lakunk olyan közel egymáshoz. 45 perc busz, és csak óránkét jár, 6 tól meg kétóránként.


Azért nem értem igazából, mert az együttalvás pont olyan, hogy ha csak este mentek át egymáshoz, akkor mindegy, mert ha egész nap tanultál, akkor este mr csak nem fogsz. Pont úgy mint délelőtt. Meg ha te másnap mondjuk suliba mész, akkor ígyisúgyis korán lelépsz, akkor meg ő csak tud tanulni, ha nagyon akar.:/


De ti tudjátok.. Szerintem olvass, vagy menj el a barátnőiddel, ide oda.. Vagy rajzolj stb.. ' hónap nem a világ.


19/L

2011. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!