Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak magammal ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak magammal ebben az egy hónapban?

Figyelt kérdés

Párom idén érettségizik és már gőzerővel készül. Nem tölti velem a délutánjait, csak akkor látom, amikor bejön a suliba, mert tesiérettségire kell gyakorolnia és szünetben szoktunk beszélgetni. Hétvégén is tanul.

Ezt nekem persze megg kell értenem és el kell fogadnom.


De én addig mit csináljak? Már minden tantárgyból le vagyok zárva erre az évre és nem tudok mit kezdeni magammal, plusz, így, hogy nincs mivel elfoglaljam magamat, érzem, hogy őrülten hiányzik.


Adjatok valami tippet, hogy mit csináljak június 23-áig? :)


2011. máj. 31. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azért addig biztos fog tartani néhány lazább napot is amikor tudtok találkozni. Legalább is nekem jobban megy a tanulás ha néha együtt lehetek a barátnőmmel. Úgy feltöltődök egy kicsit. Beszéljétek meg a dolgot.
2011. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben mindig fogtam egy könyvet és kifeküdtem a napra olvasni.
2011. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Maszturbálj.
2011. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Utolsónak: tudtam, hogy lesz egy ilyen válasz :D

Elsőnek: Nem fog, ismerem már. Azt mondja, hogy "már csak pár napom van hátra". Meg hát az anyja sem nagyon engedi sehova. :(

2011. máj. 31. 17:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Hihetetlen hogy milyen naiv vagy! Más 0 tanulással megcsinálja az érettségit. Ez nem lehet kifogás! De ha ő stréber mint állat, akkor sem hiszem hogy nincs rád egy fél órája! Vagy aludjatok együtt! Az a nagy helyzet, hogy nem vagy neki fontos. Majd rájössz!
2011. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy tanul, mert webcamon folyamatosan nézzük egymást.


Elrontotta a nyelvvizsgáját és szeretne maximálisan teljesíteni az érettségin, mert különben nem veszik fel oda, ahova menni szeretne.


Amúgymeg, nem ez volt a kérdés.

2011. máj. 31. 17:24
 7/14 anonim ***** válasza:

én is úgy gondolom hogy azért jobban szakíthatna rád időt. nem tudom milyen messze laktok egymástól, mennyire körülményes ez a része, de nem hiszem hogy valaki egész nap csak tanuljon és ne legyen ideje arra aki fontos neki.

hogy mit csinálj míg ő nem ér rád, szervezz programokat a barátnőiddel, csavarogj, netezz

2011. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Webkamerán folyamatosan nézitek egymást??? Tejóég! Nagy lehet a bizalom köztetek. Tiszta big brother érzése!

Amikor én érettségiztem, akkor nemhogy net, de még mobil sem volt (azért nem kell az őskorra gondolni), mégis bíztam a páromban. Ha nem bírod ki nélküle , akkor vegyél egy vibrátort. Ha Ő hiányzik, akkor várj rá türelemmel! Ez csak egy érettségi! Mi ez a fősulis/egyetemista vizsgákhoz képest! na ott már tényleg kemény tanulás folyik.

(érdemes lenne bekapcsolnod még a helyesírás ellenőrzőt a netedet)

2011. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem úgy értve nézzük egymást folyamatosan, hanem miközben netközelben van, mert nekik otthon nincs net, csak a nagybátyjánál és mindig bekapcsoljuk a kamot, aztán vagy nézzük egymást vagy nem.


Elég nehéz, mert nincs még jogsija, kocsit amúgysem adnának neki kölcsön. Az anyja nem engedi, hogy odamenjen bárki is, mert akkor miután az illető elment otthonról, kiveri a balhét és én meg nem szeretném, hogy miattam vesszenek össze. Hozzám eljönni meg egy fél órás vonatozás, de csak 3 óránként áll meg a vonat. :(

2011. máj. 31. 17:58
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem a szex hiánízik, hanem ő.
2011. máj. 31. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!